Reklama

Reklama

Bidet i toaleta w jednym urządzeniu!

Do niedawna bidety spotkać można było tylko w domach, w których znajduje się duża łazienka, bądź w luksusowych przestronnych hotelach. Wszystko za sprawą ich ceny oraz zapotrzebowania na miejsce. Dla osób, które chciałby korzystać z funkcji bidetu. Producenci urządzeń sanitarnych stworzyli toalety myjące, które łączą funkcję WC oraz bidetu.

Funkcjonalność i komfort

Wielu z nas dwoi się i troi, by urządzić swoją niewielką łazienkę, tak by była ona piękna, łatwa w utrzymaniu czystości oraz funkcjonalna. Często musimy iść na kompromis i wybrać prysznic zamiast wanny, bądź zdecydować się na znacznie mniejszą pralkę. Niewielu mieszkańców mieszkań w blokach może sobie pozwolić na zamontowanie w łazience bidetu. Bowiem wielkością jest on zbliżony do toalety, zatem potrzebne jest wygospodarowanie odpowiedniej przestrzeni. Z gotowym rozwiązaniem przychodzą producenci toalet 2w1. Jest to rewolucyjne urządzenie, które pełni funkcję tradycyjnej toalety oraz nowoczesnego bidetu. Urządzenia typu Major&Maker pozwalają na zapewnienie sobie odrobiny luksusu i komfortu nie nadwyrężając domowego budżetu. Bowiem elektroniczne toalety myjące tej firmy, są znacznie tańszym odpowiednikiem tego typu urządzeń znanych marek. Zamontowanie nowoczesnej toalety takiej firmy jak Aquaduo pozwala cieszyć się zwiększonym komfortem oraz higieną. Bidet to wbrew pozorom nie tylko luksusowy gadżet, ale przede wszystkim urządzenie, które pozwala lepiej zadbać o swoją higienę a tym samym zdrowie.

Reklama

Na co komu bidet?

Mówi się, że kto choć raz skorzystał z bidetu, chce mieć go w swojej łazience. Zapewnia on bowiem higienę miejsc intymnych na zdecydowanie wyższym poziomie. Doceniany jest szczególnie przez kobiety w ciąży oraz panie, które zmagają się z infekcjami intymnymi. Wówczas prawidłowa higiena jest niezwykle ważna, a dzięki bidetowi dbanie o nią nie sprawia problemów. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z niepełnosprawnością ruchową. Bidety pomagają także rodzicom dbać o higienę swoich dzieci. Toaleta myjąca jest także pomocne w przypadku problemów związanych z zaparciami oraz hemoroidami. Jest to więc urządzenie, które pomaga w życiu codziennym i podnoszeniu jego komfortu.

Dla każdego pomieszczenia

Producenci toalet myjących stają na głowie, by sprostać wymaganiom swoim klientów. W dobrych sklepach internetowych można znaleźć szeroką gamę toalet 2w1. W zależności od stylu naszej łazienki możemy wybrać klasyczną białą muszlę, bądź nowoczesną i elegancką w niecodziennym kolorze.

Większość WC z bidetem montuje się na stelażu podtynkowym.

W renomowanych sklepach w zestawach znajdują się stelaże tak topowych marek jak Tece, Grohe, Geberit lub Alca. Można jednak postawić takie urządzenie tradycyjne bez podwieszania. Mimo wszystko osoby, które zdecydowały się na podwieszaną muszlę, doceniają swobodę utrzymania łazienki w czystości. Dużym zainteresowaniem cieszą się elektroniczne deski sedesowe. W zautomatyzowany sposób możemy korzystać z funkcji bidetu w trybie jaki najbardziej nam odpowiada. W tego typu deskach sami regulujemy temperaturę wody oraz suszenia. Mamy również możliwość podgrzania samej deski. Nowoczesne deski elektroniczne posiadają kilka trybów pracy. W zależności od preferencji możemy ustawić tryb mycia przodem lub tyłem, tryb odpowiedni dla dziecka lub masaż. Jest to wygodne rozwiązanie, które nie wymaga skomplikowanych remontów związanych z wymianą dotychczasowej toalety.

Podnieść swoje standardy

Prowadzisz mały motel albo gabinet kosmetyczny? Podnieść standard swojej firmy i zamontuj w łazience toaletę myjącą. Dzięki temu jeszcze bardziej zbudzisz zaufanie w swoich klientach i zapewnisz im lepszą higienę oraz komfort. Ekologiczna toaleta pozwala zmniejszyć zużycie papieru toaletowego. Dzięki tego typu urządzeniom oszczędzamy miejsce w łazience, zyskując niewątpliwy luksus. Prawidłowa higiena miejsc intymnych zapewnia zdrowie oraz poczucie czystości. Dzięki pomysłowości producentów urządzeń sanitarnych możemy korzystać nowoczesnej toalety, bez konieczności gospodarowania dodatkowego miejsca w łazience. Przekonaj się, jak zmieni się jakość Twojego życia dzięki toalecie z bidetem 2w1.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy