Hagi - czołowy polski producent kosmetyków naturalnych

Artykuł sponsorowany

W ostatnich latach coraz powszechniejsze stało się zainteresowanie kwestiami związanymi z dbaniem o dobro naszej planety. W wyniku zjawisk, z którymi boryka się obecnie niemal cały świat, a które swoje źródło mają w niszczycielskim wpływie działań ludzkich na stan środowiska naturalnego, na wielu płaszczyznach popularyzowane są zachowania mające pomóc w zatrzymaniu potencjalnej katastrofy ekologicznej. Prośrodowiskowe działania stosowane są m.in. w przemysłach spożywczym czy też kosmetycznym - świetnym przykładem tego drugiego jest działalność marki Hagi Cosmetics.

article cover
Adobe Stock

Na czym polega wyjątkowość marki Hagi?

Hagi Cosmetics to polska firma produkująca kosmetyki naturalne. Rynek tego rodzaju produktów od pewnego czasu utrzymuje się na fali wznoszącej, w związku z czym zjawisko konkurencji przybiera na sile wraz z pojawiającymi się nowymi markami. Dlaczego więc przy takim nasyceniu rynku warto zwrócić uwagę na kosmetyki naturalne Hagi?

Przede wszystkim są to kosmetyki odpowiednio certyfikowane, wytwarzane ręcznie w naszym kraju, a ich bazę stanowią wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Dzięki temu produkty te są bezpieczne dla zdrowia oraz - z uwagi na dobre składy pozbawione substancji uznawanych za kontrowersyjne, a często pojawiających się w kosmetykach konwencjonalnych - efekty ich stosowania są widoczne już po krótkim czasie.

Zestawy kosmetyków naturalnych Hagi Cosmetics

Oferta polskiej marki Hagi Cosmetics jest obszerna i obejmuje produkty do pielęgnacji z kilku kategorii: kosmetyki do ciała, do kąpieli, dla dziecka, do pielęgnacji twarzy, a także mydła, świece oraz szczególnie interesujący wariant o nazwie Phases, który jest zestawem kosmetyków do pielęgnacji cykloczułej, podporządkowanej kobiecemu cyklowi menstruacyjnemu.

Oprócz produktów sprzedawanych pojedynczo w sklepie Hagi dostępne są jednak również różnego rodzaju propozycje gotowych kompozycji, które sprawdzą się idealnie jako zestaw kosmetyków na prezent. Każdy z zestawów kosmetyków Hagi skomponowany został w taki sposób, aby połączenie produktów spełniało założone zadanie, przynosząc wspólnie oczekiwane efekty.

Jakie zestawy kosmetyków znajdują się w sklepie Hagi? Hagi Cosmetics posiada ogromny wybór różnorodnych opcji, dzięki czemu klienci zawsze są w stanie znaleźć odpowiedni wariant, bez względu na to, kim jest obdarowywana osoba. Wspomnieliśmy już o zestawie kosmetyków Phases - jakie więc komplety do pielęgnacji znalazły się w pozostałej części oferty?

W aktualnym asortymencie znajdziemy:

  • dwa zestawy dla mężczyzn (Nature Lover: żel do mycia ciała i pomada ochronna do ciała lub Traveller: multikrem i naturalne mydło),
  • zestawy składające się z balsamu oraz żelu do mycia dostępne w czterech wariantach,
  • zestawy z żelem do mycia, balsamem oraz olejkiem dostępne w trzech wariantach,
  • zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy (przeciw starzeniu się lub do cery mieszanej),
  • zestawy relaksacyjne Momenty (świeca i olejek do ciała lub olejek i masło do ciała)
  • oraz zestaw do pielęgnacji wrażliwej skóry noworodka już od pierwszych dni życia (w tym zestawie kosmetyków znalazły się: krem pod pieluszkę, oliwka, krem do buzi i ciała, mydło oraz żel do ciała i włosów maluszka). 

Najlepszy prezent dla bliskiej osoby

Zestaw kosmetyków naturalnych to doskonały pomysł na podarunek dla dowolnego członka rodziny, partnera/partnerki, przyjaciela, koleżanki i w zasadzie każdej innej bliskiej nam osoby. Będzie stanowił wyraz miłości i troski o drugiego człowieka, a zarazem dbałości o to, aby dana osoba miała w życiu wszystko to, co najlepsze. Przykładowo, zestaw kosmetyków dla mamy, który nada się świetnie zarówno na urodziny czy imieniny, jak i obchodzony wiosną Dzień Matki, będzie strzałem w dziesiątkę i być może początkiem przygody z pielęgnacją naturalną, która potrafi zdziałać cuda bez względu na wiek.

Dlaczego kosmetyki naturalne są lepszym wyborem niż kosmetyki konwencjonalne?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czemu kosmetyki naturalne zawdzięczają tak ogromną (i wciąż rosnącą) popularność? Odpowiedź jest banalnie prosta: naturalne substancje wykorzystywane do ich produkcji są bardzo aktywnymi składnikami czynnymi. W produkowanych obecnie kosmetykach naturalnych ich ilość wynosi nawet do 95%, dlatego też ich działanie, które w zależności od rodzaju substancji może być np. nawilżające, oczyszczające, zapobiegające starzeniu czy detoksykujące, jest tak silne i daje spektakularne efekty. W kosmetykach konwencjonalnych proporcja ta jest odwrotna, a substancje czynne stanowią niewielki odsetek wszystkich składników, a zatem ich stosowanie jest dużo mniej efektywne.

Produkcja naturalnych kosmetyków rozpoczęła prawdziwą rewolucję w branży, a liczba nowych firm, wprowadzających na rynek tego typu asortyment, stale się zwiększa. Jedną z czołowych, rodzimych marek jest Hagi Cosmetics, która oferuje szeroki wachlarz kosmetyków z najwyższej półki - zarówno pod względem składów, jak i działania. Warto zapoznać się z ofertą sklepu Hagi, a w szczególności poświęcić uwagę pieczołowicie skomponowanym zestawom, które mogą okazać się doskonałym startem przygody z naturalną pielęgnacją.

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas