Jak się bawić, to z x-komem! Sprawdź najnowszą kampanie sklepu i obudź w sobie w dziecko

Artykuł sponsorowany

Wielu dorosłych zapomina, jak to jest czerpać czystą radość z zabawy, tak jak to robili w dzieciństwie. x-kom, w swojej najnowszej inicjatywie, stawia pytanie "Dlaczego nie?" i zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy pod hasłem: "Czy wolno się tak bawić? Jak się chce, to nawet trzeba". Kampania potrwa od 20 maja do 2 czerwca 2024 roku.

Akcja x-komu ma dostarczyć klientom x-komu przede wszystkim rozrywki i uśmiechu
Akcja x-komu ma dostarczyć klientom x-komu przede wszystkim rozrywki i uśmiechumateriały promocyjne

Zabawa bez ograniczeń: x-kom rzuca wyzwanie technologii

x-kom postanowił przełamać utarte schematy i pokazać, że technologia może być źródłem zabawy dla każdego. W ramach akcji zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka przygotowano szereg zabawnych i inspirujących materiałów, które mają pokazać, że urządzenia elektroniczne mogą służyć do czegoś więcej niż tylko pracy czy codziennych zadań. To wyraz przekonania, że każdy może czerpać radość i tworzyć niezapomniane chwile z nowoczesnymi technologiami. Przykłady? Proszę bardzo:

  • Test smartwacha - ile kcal spali dorosły, gdy bawi się tak, jak dziecko?
  • Test hulajnogi - hulajnoga, hulajdusza! Czy w miejskiej dżungli, hulajnoga okaże się lepszym rozwiązaniem niż samochód

Wyniki testów x-kom będzie publikować na stronie akcji oraz na swoich profilach w social media.

Influencerzy w akcji

Do zabawy w ramach swojej akcji x-kom zaprosił też znanych influencerów, którzy także będą odkrywać nowe sposoby na zabawę, nawet - a może przede wszystkim - w dorosłym życiu. Testując najnowszy sprzęt elektroniczny, nie wahają się sięgać po nietypowe metody. Nie oglądają się na konwencję czy przyjęte standardy, lecz otwarcie przyznają, że w życiu dorosłym również jest miejsce na zabawę i eksperymentowanie.

.
..

Sprzęty, które przywołują dziecięcą radość

Akcja x-komu ma dostarczyć klientom x-komu przede wszystkim rozrywki i uśmiechu, ale także zachęcić do zrobienia sobie prezentu, który wywoła dziecięcą radość. Skorzystaj z inspiracji, aby znaleźć idealny podarunek dla siebie lub swoich bliskich.

Oto kilka propozycji:

Artykuł sponsorowany

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas