Reklama

Reklama

Kody rabatowe do sklepów

Kody rabatowe to ten element promocji, dzięki któremu można zaoszczędzić spore kwoty. Jednak stałe śledzenie stron, aplikacji czy fanpage'y wszystkich ulubionych marek może okazać się czasochłonne.

Co zrobić, aby być na bieżąco ze wszystkimi okazjami, rabatami do ulubionych sklepów. Z pomocą przychodzą portale oferujące darmowe informacje dotyczące rabatów. Jednym z nich jest Rabatio.com - serwis współpracujący z tysiącami sklepów internetowych, zarówno dużych marek, jak i dopiero rozwijających się biznesów. Ale o tym za chwilę. 

Jak działają kody rabatowe?

Reklama

Każdy ze sklepów może ustalić własne zasady jeśli chodzi o kody rabatowe, jednak zasadniczo, tego typu kod pozwala na uzyskanie zniżki określonej kwotowo lub procentowo. Zazwyczaj, niezbędne jest osiągnięcie określonej kwoty minimalnej, po której kod będzie można aktywować.

Niektóre firmy oferują kody jako indywidualne oferty dla swoich klientów, podczas gdy inne - podają ogólnie obowiązujący kod dla wszystkich. W większości aplikacji sklepowych oraz na stronach internetowych wielu podmiotów, w oknie koszyka można znaleźć niewielkie okienko, do którego należy wpisać posiadany kod. Uwaga - w większości przypadków, kody rabatowe nie mogą być zastosowane na produkty już znajdujące się na promocji bądź będące na wyprzedaży. W razie wątpliwości, warto po prostu zapoznać się z regulaminem określonej promocji.

Gdzie znaleźć kody rabatowe do sklepów?

Kody rabatowe można znaleźć w większości przypadków po prostu na stronie określonego sklepu. Po zapisaniu się do newslettera, wiele podmiotów wysyła również maile z informacją o promocji, jednak niestety - w wielu przypadkach po prostu lądują one w spamie. Po drugie, tak jak wspominaliśmy, trudno jest śledzić wszystkie otrzymywane wiadomości newsletterowe. 

Idealnym rozwiązaniem, które ułatwi Ci monitorowanie dobrych promocji w Twoich ulubionych sklepach, jest portal rabatio.com. Łatwy podział na kategorie i bardzo szeroka gama sklepów sprawiają, że bez trudu odnajdziesz się na stronie. To duża wygoda, zwłaszcza jeśli robisz wiele zakupów online i nie chcesz, by najlepsze promocje przeszły Ci koło nosa.

Aktualna baza sklepów i promocji

Dodatkową zaletą rabatio.com jest to, że każdy użytkownik może dodać tutaj kod rabatowy do lubianego przez siebie sklepu. Dzięki temu masz pewność, że wśród kodów dostępnych na stronie znajdują się wyłącznie najnowsze i najlepsze okazje popularnych marek. Czytelny widok umożliwi Ci porównanie ofert wielu sklepów należących do określonej kategorii, dzięki czemu z pewnością wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje