Konkurs "Idealny prezent dla Twojego mężczyzny"

Golarki Philips SensoTouch 2D – delikatny kontakt ze skórą i dokładne golenie. Przetestuj wraz ze swoim mężczyzną jeden z 5 idealnych prezentów od Philips!

Dzięki idealnemu dopasowaniu ruchomych głowic golarki SensoTouch 2D w delikatny sposób golą nawet najkrótszy zarost! Wodoodporna konstrukcja golarek pozwala na komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem pianki lub żelu, dzięki czemu nie musisz zmieniać swoich dotychczasowych przyzwyczajeń a codzienne golenie przestaje być rutynową czynnością.

Nakładane trymery precyzyjnie przytną baczki lub wystylizują brodę. Starannie wykonana golarka o przemyślanych funkcjach jest nie tylko skutecznym i trwałym urządzeniem, ale także ozdobą na łazienkowej półce. Perfekcyjny zarost stanowi dla wielu mężczyzn podstawę dobrego wyglądu.

Gładka, promienna skóra bez podrażnień to bardzo ważny element wizerunku oraz wizytówka w codziennych kontaktach z otoczeniem. Tymczasem golenie bywa prawdziwym utrapieniem szczególnie wtedy, gdy towarzyszą mu podrażnienia skóry lub efekty golenia nie są zadowalające.

Philips SensoTouch ze swoją delikatnością i dokładnością spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania mężczyzn. Tegoroczna nagroda magazynu Men’s Health przyznana golarce SensoTouch RQ1175 w kategorii najlepsze urządzenie potwierdza jej skuteczność i niezawodność.

Co wyróżnia SensoTouch 2D?
Zastosowany w golarkach system GyroFlex 2D sprawia, że głowice łatwo dopasowują się do kształtu twarzy a także zapewniają mniejszy nacisk oraz mniej podrażnień przy dokładnym goleniu.

Głowice golące DualPrecision mają szczeliny do golenia normalnych włosków i otwory chwytające nawet najkrótszy zarost. System podwójnych ostrzy unosi włosy i przycina je na linii skóry zapewniając dokładniejsze golenie.

Zastosowanie systemu Aquatec pozwala wybrać sposób golenia - można zdecydować się na wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem pianki lub żelu, tak by dodatkowo chronić skórę.

Technologia SkinGlide

zmniejsza tarcie i pozwala na płynny ruch wzdłuż skóry zapewniając proste i dokładne golenie.

Delikatny dla skóry nakładany trymer do brody (RQ1175, RQ1195) umożliwia modelowanie na wiele sposobów zarówno 3-dniowego zarostu o długości 0,5mm jak i krótkiej brody o długości 5mm. Zaokrąglone końcówki i regulowana nasadka grzebieniowa zapobiegają podrażnieniom skóry.

System Jet Clean golarki SensoTouch RQ1195 służy do czyszczenia i smarowania ostrzy a także do ładowania akumulatora po każdym użyciu. Golarka SensoTouch RQ1155 została dodatkowo wyposażona w precyzyjny trymer doskonały do przycinania wąsów i bokobrodów.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wypełnij poniższy formularz!

materiały promocyjne

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: golarki | golarka

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje