Reklama

Reklama

Modelowanie sylwetki w Klinice - zaskocz wszystkich wymarzoną sylwetką!

Szczupła sylwetka, jędrna skóra i apetycznie zarysowane pod nią mięśnie – chyba nie ma takiej osoby, której nie zależałoby na takim wyglądzie. Treningi i dieta to najważniejsze czynniki, które przybliżają osiągnięcie tego celu. Warto jednak pamiętać o tym, że medycyna estetyczna oferuje dziś bardzo skuteczne rozwiązania, które w nieinwazyjny lub bardzo mało inwazyjny sposób przyspieszą spełnienie marzeń. Zaskocz wszystkich idealnym ciałem na lato! Jak to zrobić? Odpowiedzią jest LIPOVASER 4D i Renuvion. Na czym polegają te zabiegi i jakich efektów można się spodziewać?

Modelowanie sylwetki w gabinecie medycyny estetycznej - czy to ma sens?

Walka o wymarzoną sylwetkę zaczyna się od zmiany nawyków żywieniowych i zwiększenia poziomu aktywności fizycznej. Na pierwsze efekty trzeba jednak często czekać długo, co bardzo demotywuje już na starcie.

Często więc poddajemy się po tygodniu czy dwóch, jeśli waga stoi w miejscu lub tylko nieznacznie drgnęła, a oponka na brzuchu czy "motylki" na ramionach nadal nie znikają.

Warto jednak wiedzieć, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w gabinetach medycyny estetycznej można w łatwy, szybki, skuteczny i przede wszystkim trwały sposób zredukować niedoskonałości.

Reklama

Tłuszcz na brzuchu, wewnętrznej stronie ud, bioder, podbródku, fałdki zbierające się pod łopatkami - to problemy najtrudniejsze do usunięcia. Często borykają się z nimi nawet stosunkowo szczupłe osoby. Bardzo trudno pozbyć się tłuszczu w tych miejscach nawet mimo intensywnych treningów.

Aby nie tracić motywacji do osiągnięcia celu już na początku drogi, warto skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów medycyny estetycznej już na starcie. Wiele osób zabiegi pozostawia na sam koniec jako "wisienkę na torcie" i uzupełnienie efektów pracy nad sylwetką.

Warto jednak od nich zacząć! Efekty zauważalne od razu doskonale motywują do dalszej pracy w przyszłości, a przy tym są trwałe.

Jak podkreśla Dr n. med. Katarzyna Osipowicz i Dr Piotr Turkowski z Kliniki OT.CO w Warszawie masaże i ultradźwięki doskonale rozbijają stare, nawet wieloletnie złogi tłuszczu, zwłaszcza z problematycznych miejsc.

Modelowanie sylwetki LIPO VASER 4D - na czym polega zabieg?

Jednym z bardzo zaawansowanych technologicznie, a przy tym minimalnie inwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę jest LIPO VASER 4D.

To zabieg liposukcji ultradźwiękowej, dzięki której jednorazowo można pozbyć się nawet kilku litrów tłuszczu. W odróżnieniu od klasycznego zabiegu liposukcji, LIPO VASER 4D wymaga krótkiego okresu rekonwalescencji, nie wiąże się również z ryzykiem powikłań tak bardzo, jak przy zwykłej liposukcji.

Ultradźwięki rozbijają tkankę tłuszczową, nie naruszając przy tym sąsiednich tkanek. Zabieg nie uszkadza więc tkanki łącznej, nerwów czy naczyń krwionośnych.

Dzięki niewielkiej inwazyjności, krótkiemu i mało uciążliwemu okresowi rekonwalescencji, a także doskonałym i zauważalnym od razu efektom, pacjenci kliniki OT.CO korzystają z niego coraz chętniej.

Przebieg zabiegu LIPO VASER 4D w klinice OT.CO

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej LIPO VASER 4D wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub przy asyście anestezjologa. Wymarzona, szczupła sylwetka w 1 dzień? To jak najbardziej możliwe! W dodatku odessaną tkankę tłuszczową wysokiej jakości (dzięki metodzie odsysania) można wykorzystać do modelowania innych części ciała.

Lekarz medycyny estetycznej może wypełnić nią zmarszczki i bruzdy na twarzy, a także pośladki czy piersi.

Najczęściej stosuje się znieczulenie miejscowe, jednak może być również dożylne lub ogólne - w zależności od indywidualnego przypadku.

Na skórze tworzone są małe nacięcia, przez które wprowadzana jest niewielka sonda, która emituje ultradźwięki. Rozbijają one tkankę tłuszczową i upłynniają ją. W następnej kolejności jest ona odsysana na zewnątrz. To wszystko!

Zabieg, w zależności od obszaru ciała, na jakim jest wykonywany, trwa mniej więcej od 2 do kilku godzin.

Zabieg LIPO VASER 4D jest o wiele mniej skomplikowany niż klasyczna liposukcja, a także skuteczniejszy niż inne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. To innowacyjny sposób, który pozwoli na uzyskanie atletycznej sylwetki bez ćwiczeń. Nie ma w tym cienia przesady - dzięki dużej precyzji mięśnie zostają pięknie wyeksponowane.

Efekty widoczne są od razu, ale polepszają się z biegiem czasu. Pełne efekty widoczne są po kilku tygodniach od zabiegu. Jeśli więc ćwiczenia i diety są w Twoim przypadku nieskuteczne lub nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a Twoim marzeniem zawsze była atletyczna sylwetka, dzięki zabiegowi LIPO VASER 4D może ono spełnić się w ciągu kilku godzin.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu LIPO VASER 4D?

Zabieg jest bezbolesny, nie uszkadza okolicznych tkanek, a na miejsce wprowadzania sondy zakładane są szwy. Zdejmuje się je po kilku dniach, a precyzyjnie wykonane nacięcia nie będą widoczne po zagojeniu.

Okres powrotu do pełnej swobody to około 14 dni. To czas potrzebny na zagojenie się nacięć i ustąpienie ewentualnego obrzęku lub siniaków w tym miejscu.

W okresie rekonwalescencji trzeba przestrzegać tylko kilku zasad:

·         unikać opalania;

·         stosować maści lub kremy przyspieszające gojenie się skóry;

·         unikać nadmiernej aktywności fizycznej;

·         zrezygnować na jakiś czas z korzystania z basenu i sauny.

Jak przygotować się do zabiegu LIPO VASER 4D?

Przed podjęciem decyzji o zabiegu nasi specjaliści z kliniki OT.CO przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad, ustalając wskazania i ewentualne przeciwwskazania do wykonania liposukcji ultradźwiękowej.

Kwalifikacją do zabiegu jest również wykonanie badań, przede wszystkim:

·         grupy krwi;

·         OB.;

·         morfologii;

·         wskaźników krzepnięcia (APTT i INR);

·         poziomu glukozy;

·         kreatyniny;

·         elektrolitów.

Jeżeli wszystkie wyniki będą w normie, a lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań - można umawiać się na zabieg.

Renuvion - natychmiastowe ujędrnienie skóry po zabiegach liposukcji

Rewelacyjnym uzupełnieniem zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest Renuvion. To zabieg wykorzystujący plazmę helową, która w ciągu dosłownie chwili napina, ujędrnia i uelastycznia skórę.

W klinice OT.CO zabieg Renuvion jest często uzupełnieniem LIPO VASER 4D.

Renuvion to unikalne połączenie plazmy helowej z energią elektryczną i gazem. Połączenie tych sił prowadzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń tkanek, dzięki czemu są one stymulowane do odnowy.

Dzięki zastosowaniu urządzenia Renuvion skóra momentalnie odzyskuje napięcie, a tkanki są ponownie scalane.

Efekt jest więc podwójny: skóra staje się gładka, jędrna i napięta, a nacięcia wykonywane przy zabiegu LIPO VASER 4D są dosłownie "sklejane". Dzięki temu pacjent o wiele szybciej odzyskuje komfort, a okres rekonwalescencji po liposukcji znacznie się skraca.

Postępowanie po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej

Aby maksymalnie skrócić czas rekonwalescencji i jak najszybciej móc cieszyć się pełnymi efektami zabiegu, a przy tym zapobiec nawrotowi problemu z odkładaniem się tkanki tłuszczowej, warto rozważyć masaże limfatyczne i endermologię.

Umów się na konsultacje ze specjalistami w klinice OT.CO, a wszystko dokładnie wyjaśnimy i dobierzemy metodę najbardziej odpowiednią dla rozwiązania Twojego problemu.

Jeszcze jedno: zamiast ciągle przechodzić na dietę i ją porzucać, zmień swoje nawyki żywieniowe na stałe. Pomoże Ci w tym dietetyk.  

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy