Reklama

Reklama

Najbardziej zaawansowany technologicznie laser na świecie dostępny w Polsce

Od początku mojej wieloletniej praktyki kładłam nacisk na sprawdzone oraz skuteczne rozwiązania, które jednocześnie spełniały oczekiwania pacjentów dotyczące efektów oraz komfortu zabiegów. Właśnie dlatego do oferty mojej kliniki wprowadziłam laser P.L.E.A.S.E.® Professional. O jego wyborze zadecydowała innowacyjność jego działania, która przenosi laseroterapię na zupełnie nowy, nieosiągalny dotąd poziom. Pierwsze zabiegi z jego użyciem już zaskoczyły spektakularnymi efektami terapii moich pacjentów.

Piękno wkracza w XXI wiek

Zabiegi z użyciem P.L.E.A.S.E.® Professional wyróżnia możliwość połączenia laseroterapii z jednoczesnym podaniem substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Dzięki temu zyskałam unikalną możliwość połączenia dwóch, niezwykle atrakcyjnych z punktu widzenia pacjenta, terapii. Co więcej wchłanialność substancji aktywnych podanych w trakcie tego zabiegu wykazuje ponad 100-krotnie wyższą skuteczność w porównaniu do metody transdermalnej. Na tę cechę wpływa konstrukcja lasera stworzona przez naukowców w Lichtensteinie. W trakcie zabiegu zastosowana w urządzeniu technologia SmartPoration™ pulsacyjnie "wycina" w skórze mikropory. Dzięki temu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny i jednocześnie umożliwia bezpośrednie zastosowanie substancji aktywnych. W zależności od potrzeb pacjenta mogę m.in.: niwelować przebarwienia, blizny potrądzikowe, rumień lub rozszerzone naczynka. Metoda ta sprawdza się doskonale także w przypadku zabiegów anti ageing np.: opadającego owalu twarzy czy zmarszczek. Z powodzeniem stosujemy ją również w trakcie zabiegów na całe ciało.

Reklama

Efekty bez niedogodności

Tak jak mówiłam ważnym czynnikiem na jaki zwracam uwagę jest komfort pacjentów. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w laserze P.L.E.A.S.E.® obszar tkanki uszkadzanej podczas zabiegu to jedynie od 1% do 15% skóry, w której powstają mikropory. W rezultacie zabieg nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji. Pełna regeneracja skóry pacjenta następuje już po 24/48 godzinach, po których cieszy się on już pełnią spektakularnych rezultatów, które wyglądają niezwykle naturalnie.

Dr Monika Bujanowska

Lekarz medycyny estetycznej, internista.

Więcej o laserze na: https://etancelle.pl/p-l-e-a-s-e-professional/


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje