Nietypowe obrączki ślubne? Poznaj naszych faworytów!

Oryginalne obrączki wywołały niemałe poruszenie wśród konsumentów. Nietuzinkowe modele zachwyciły przyszłych małżonków, zakańczając tym samym erę klasycznych pierścionków. Modernistyczne wzornictwo pozwala na wyróżnienie się z tłumu i wyrażenie swojej osobowości. Nowoczesne obrączki są świetną propozycją dla tych, którzy lubią być w centrum uwagi.

Artykuł sponsorowany

Obrączki ślubne z czarnego złota: czy to dobry wybór?

Mówiąc o nietypowych modelach pierścionków ślubnych, należy wspomnieć o tych wykonanych z nowoczesnych kruszców. Wśród nich najciekawsze jest czarne złoto. Ten absolutnie niepowtarzalny metal charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym pięknem, ale także ponadczasową elegancją. Perfekcyjnie zaprezentuje się zarówno na damskiej, jak i męskiej dłoni. Doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie każdej stylizacji. Mimo dość mrocznej barwy, tajemniczy charakter kruszcu czyni go nad wyraz ujmującym. Możecie zdecydować się także na pierścionki ślubne z łączonego złota. Postawcie na model, który z zewnątrz jest czarny, a wewnątrz tradycyjnie żółty. Tak skomponowane obrączki ślubne z grawerem zrobią niemałe wrażenie na was oraz waszych gościach, a także uczynią dzień ceremonii jeszcze bardziej wyjątkowym. Pamiętajcie jednak, że z czasem czarne złoto utrzymuje się poprzez pokrycie biżuterii warstwą rodu lub rutenu. Z czasem powłoka może zacząć się ścierać, niekorzystnie wpływając na prezencję obrączek. Na szczęście istnieje możliwość renowacji ozdoby, która przywróci jej dawny blask.

Obrączki ślubne z kamieniami szlachetnymi

W obowiązujących trendach znajdują się także pierścionki z kamieniami szlachetnymi. Szczególnym zainteresowaniem konsumenci obdarzyli obrączki ślubne z diamentami. Najczęściej klejnoty znajdują się na damskim symbolu małżeństwa. Mogą być ułożone w konkretny kształt lub gęsto otaczać powierzchnię biżuterii, tworząc tym samym niesamowity efekt. Uwydatnione zostają wtedy zdolności diamentów do odbijania światła, dzięki czemu obok tej fantastycznej obrączki ślubnej nie da się przejść obojętnie.

Doskonałym wyborem będą także inne kamienie szlachetne. Warto zwrócić uwagę, chociażby na rubin, który zyskał miano symbolu miłości. Jego zachwycająca czerwona barwa, doskonale skomponuje się z dowolnym kruszcem. Wspomniany klejnot znajduje się w ścisłej czołówce najtrwalszych minerałów, zatem zapewni on tak znaczącej biżuterii długą żywotność. Jest to niezwykle ważne, ponieważ symbole miłości powinny zdobić dłonie małżonków aż do grobowej deski.

Dwie różne obrączki ślubne

Obrączki ślubne o różnym wyglądzie to rozwiązanie, które dawniej wywoływało kontrowersję. Dziś decyzja przyszłych nowożeńców o wyborze dwóch różnych pierścionków jest nadal dość nietypowa, jednak cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Takie posunięcie ma wiele atutów. Przede wszystkim, obie strony zyskują szansę na wyrażenie siebie w symbolu miłości. Być może jedna z osób lepiej czuje się w tradycyjnym złocie, a druga w czarnym? Nie ma żadnych przeszkód, by każdy z was miał szansę podążać za głosem swojego serca i wybrać model, który w pełni spełni jego oczekiwania. Ponadto zakupienie dwóch różnych obrączek doskonale świadczy o waszym związku. W końcu miłość to uczucie, które przezwycięży każde przeciwności oraz różnice. Zdecydowanie się na odmienne pierścionki ślubne będzie symbolem tej ważnej wartości. Pokazanie za pomocą obrączki, że w pełni akceptujecie zdanie drugiej osoby to jeden z najpiękniejszych przejawów szczerej miłości.

Artykuł sponsorowany

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy