Odkurza i myje za jednym pociągnięciem i zawsze jest pod ręką

Nowy bezprzewodowy odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 pozwala w szybki i łatwy sposób uporać się z codziennym bałaganem. To innowacyjne urządzenie umożliwia odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie, a dodatkowo wyposażony jest w odkurzacz ręczny do mebli.

odkurzacz
odkurzacz.

Utrzymanie porządku w domu nie jest łatwe, a już zwłaszcza, gdy masz dzieci i czworonogi. Marka Philips wprowadziła odkurzacz PowerProAqua 3w1, który zaprojektowała specjalnie z myślą o pielęgnowaniu domu/mieszkania osób zapracowanych, które nie dysponują dużą ilością czasu na sprzątanie, jednak lubią mieć wokół siebie porządek.

odkurzacz
odkurzacz.

Odkurzacz jest bezprzewodowy i posiada odłączany zbiornik na wodę o pojemności 0,2l. Dzięki temu odkurzacz ma funkcję odkurzania dywanów oraz mycia wszystkich podłóg twardych: paneli, parkietu czy gresu. Produkt został wyposażony w litową baterię 18 V, która wystarcza na 40 minut sprzątania. Odkurzacz pionowy posiada także wbudowany odkurzacz ręczny, który skutecznie odkurzy okruchy ze stołu czy sierść z kanap, krzeseł czy narożników oraz innych trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz jest wygodny w użyciu, można po niego sięgnąć w każdej chwili bez konieczności rozkładania i włączania do kontaktu. Zajmuje niewiele miejsca i jest elegancki, więc nie ma konieczności chowania go do szafy.

odkurzacz
odkurzacz.

Do tej pory używałaś mopa? Możesz spokojnie odstawić go do lamusa! Teraz do czyszczenia zaschniętych zabrudzeń na mokro, po prostu przymocuj zbiornik napełniony wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji do bezprzewodowego odkurzacza PowerPro Aqua. Wyjątkowy system kontroluje uwalnianie wody, aby zapewnić optymalną wilgotność podczas czyszczenia wszystkich twardych podłóg w tym parkietów. Miękki materiał wkładek z mikrofibry delikatnie rozbija, unosi, a następnie wchłania kurz i brud, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia, jak np. zaschnięte ślady psich łapek czy wylane napoje. Wkładki z mikrofibry nadają się do prania w pralce, łatwo się je zakłada i zdejmuje. W zestawie znajdziesz dwie trwałe wkładki. Aby odkurzyć podłogę, wystarczy, że odłączysz zbiornik z wodą. Możesz wtedy odkurzyć swój dywan już za jednym pociągnięciem. W skutecznym odkurzaniu pomaga też nasadka TriActive Turbo, która zapewnia najlepsze efekty odkurzania na twardych podłogach i dywanach. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają szybkie zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków. Z kolei 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona. Dzięki temu uzyskasz nie tylko czystszą podłogę, ale i zdrowsze powietrze w pomieszczeniu. Dodatkowo dla zachowania higieny opróżnisz pojemnik na kurz jednym ruchem bez konieczności dotykania zabrudzeń.

odkurzacz
odkurzacz.

Dodatkowo PowePro Aqua ma wbudowany odkurzacz ręczny do mebli i trudno dostępnych miejsc. Szybko pozbierasz nim okruszki z kanapy czy stołu.  Między innymi dzięki tej funkcji sprzątanie z odkurzaczem PowerPro Aqua 3w1 jest niezwykle wygodne i nie trzeba odkładać tej pracy na później. Odkurzacz będziesz mieć pod ręką zawsze, kiedy go potrzebujesz - nie musisz sięgać po niego do szafy ani go tam chować. Bariery nie stanowi też przewód, gdyż odkurzacz jest bezprzewodowy. Można więc łatwo i bezproblemowo sprzątać w różnych pomieszczeniach i dotrzeć do wszystkich zakamarków dzięki odkurzaczowi ręcznemu.

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas