Reklama

Reklama

Poznaj rewolucyjne plasterki, które mają tysiące fanów na całym świecie...

Właśnie pojawiły się na polskim rynku rozpuszczalne, ultra cienkie, aktywnie działające plasterki Herpatch RemeSense i After RemeSense. Poznaj je bliżej by skuteczniej walczyć z opryszczką lub podrażnieniami w ustach (np. aftami).

Przykra niespodzianka...

Reklama

Wszyscy wiemy, że opryszczka pojawia się zupełnie niespodziewanie. Warto być przygotowanym na tę ewentualność mając zawsze przy sobie Herpatch RemeSense. To absolutna nowość na Polskim rynku, innowacja w terapii objawów wywołanych wirusem opryszczki Herpes. Plasterek jest cieniutki i zupełnie niewidoczny, naklejony na podrażnione miejsce od razu zaczyna aktywnie działać łagodząc ból i swędzenie oraz wspomagając gojenie zmiany.


Zawsze możesz wyglądać pięknie...

Co bardzo istotne plasterki chronią i maskują objawy opryszczki, a do tego powłoka jaką tworzą sprawia, że spokojnie można używać błyszczyka lub szminki, nie zmieniając swoich przyzwyczajeń i nie rezygnując z dobrego wyglądu. Jeśli chcemy go usunąć wystarczy go leciutko zwilżyć, by sam się rozpuścił - specjalna technologia sprawia, że nie wymaga on zrywania, które mogłoby spowodować ból lub uszkodzenie pęcherzyków opryszczki. Herpatch RemeSense to Twój nowy przyjaciel w walce z objawami tej dokuczliwej dolegliwości jaką jest opryszczka.


"Opryszczka to bardzo irytująca dolegliwość, szczególnie jeśli jest się nauczycielem i z takimi ustami trzeba pokazać się dzieciakom. To duże wyzwanie dla mojego poczucia humoru. Dostępne środki działały słabo lub tylko pogarszały mój wygląd, na co nie mogłam sobie pozwolić. Na szczęście wypróbowałam Herpatch - pierwsza rzecz, która mnie zaskoczyła to łatwość zastosowania. Gdy już był naklejony szybko zamaskował opryszczkę i od razu poczułam jego aktywne działanie. Ból i pieczenie zniknęły szybko, podobnie jak szpecący pęcherzyk . Teraz zawsze mam Herpatch na wszelki wypadek? "

Leonie Lagrange (29), nauczycielka, Londyn


Nie tylko opryszczka może dokuczyć...

Jeśli nawet jesteś wśród szczęśliwców wolnych od opryszczki, to na pewno zdarzyło Ci się odczuwać dyskomfort w ustach spowodowany ugryzieniem policzka czy też trudno gojącą się ranką. Dobrze wiedzą o tym szczególnie osoby noszące aparaty ortodontyczne, które mogą czasem powodować otarcia. A może Ty lub ktoś z Twoich bliskich cierpi na tzw. afty - bolesne nadżerki w jamie ustnej? Niezależnie od przyczyny każda zmiana w ustach jest bardzo nieprzyjemna - boli, utrudnia jedzenie i picie, a czasem nawet mówienie. Na szczęście jest już After RemeSense!


Unikalna formuła przynosząca ulgę...

After RemeSense to dwuwarstwowe, samorozpuszczające się pod wpływem wilgoci plasterki do stosowania wewnątrz ust. Wszyscy wiemy, że w tym miejscu szczególnie trudno zastosować jakiekolwiek preparat - często zanim odczujemy jego działanie zostaje wypłukany. After RemeSense jest inny, dzięki temu, ze występuje w formie plasterka pozostaje na podrażnionym miejscu nawet do 3 godzin, działając aktywnie, przyspieszając procesy gojenia i łagodząc ból. Co więcej ma przyjemny i odświeżający smak. Zastosowanie After RemeSense przynosi prawdziwą ulgę, a w dodatku nie komplikuje życia - wkrótce po naklejeniu plasterka możemy spokojnie jeść i pić nie obawiając się, że przestanie działać. Po kilku godzinach plasterek rozpuści się. Ewentualne połknięcie plasterka jest bezpieczne - dlatego też mogą być one stosowane nawet u dzieci od lat 4 pod nadzorem osób dorosłych.


"Od 6 miesięcy noszę aparat, dzięki któremu moje zęby będą w końcu proste. Mam już nawet album na moje nowe zdjęcia gdzie będę pokazywać swój nowy uśmiech. Niestety droga do piękna nie jest usłana różami. Często w nocy śpię dłużej w jednej pozycji i wtedy aparat odciska mi się na wewnętrznej części policzka - dlatego rano odczuwam ból. Niedawno odkryłam plasterek After RemeSense, który świetnie sprawdził się uśmierzając ból i przyspieszając gojenie ranki. Odkąd go mam mogę spokojnie zjeść rano śniadanie, bez nieprzyjemnego uczucia pieczenia Żaden ze stosowanych do tej pory środków nie był równie skuteczny i wygodny, jak After RemeSense."

Dalila Kristensen (19), student


After RemeSense oraz Herpatch RemeSense mają tysiące fanów na całym świecie dzięki swej skuteczności i wygodzie w stosowaniu. Dołącz do nich i ciesz się skutecznym działaniem plasterków - poznaj je bliżej na www.DlaTwoichUst.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje