Spotkanie kadry managerskiej BIGA – wspólna praca nad strategią i przyszłymi projektami

Artykuł sponsorowany

To już tradycja. Kierownictwo BIGA spotkało się w ostatnim czasie ponownie, aby omówić strategię i przyszłe projekty związane z działalnością sieci sklepów. Spotkanie odbyło się w swobodnej atmosferze, a uczestnicy mieli okazję zaplanować działania na najbliższe miesiące i podjęli decyzje, w jaki sposób chcą te plany zrealizować. O czym była mowa?

Podczas spotkania wszyscy uczestnicy mieli możliwość podzielenia się swoimi kreatywnymi przemyśleniami i sugestiami w życzliwej atmosferze
Podczas spotkania wszyscy uczestnicy mieli możliwość podzielenia się swoimi kreatywnymi przemyśleniami i sugestiami w życzliwej atmosferzemateriały promocyjne

Burza mózgów i ciepła atmosfera

Rynek odzieży używanej rozwija się szybko. Second handy odwiedza regularnie coraz więcej klientów, co jest nie tylko korzystne dla ich portfeli, ale także dla środowiska. BIGA zdaje sobie z tego trendu sprawę i stara się sprostać potrzebom klientów. Marka planuje oferować coraz lepszą jakość i interesujące projekty. Aby to osiągnąć, regularnie organizowane są spotkania kadry managerskiej, na których omawiane są cele strategiczne firmy.

Celem ostatniego spotkania kierownictwa BIGA było omówienie planów na przyszłość oraz nowych projektów związanych z rozwojem. Na spotkaniu stawiły się zarówno managerki poszczególnych sklepów, jak i osoby z zarządu firmy. Obecni byli także przedstawiciele Działów Marketingu i Monitoringu. Ustalono, co można poprawić w sklepach oraz jakie nowe projekty warto wprowadzić w życie, aby zaciekawić klientów.

Podczas spotkania wszyscy uczestnicy mieli możliwość podzielenia się swoimi kreatywnymi przemyśleniami i sugestiami w życzliwej atmosferze. Dzięki temu udało się zebrać wiele ciekawych pomysłów na działania, które pomogą w rozwoju sklepów BIGA. Szczególnie jeśli chodzi o akcje na Facebooku i Instagramie kadra wykazała się (zresztą jak zawsze) dużą kreatywnością!

Akcje BIGA na Facebooku i Instagramie - co już było i co nowego w trawie piszczy?

Firma BIGA zdaje sobie sprawę, że akcje promocyjne w mediach społecznościowych to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki i budowanie relacji z klientami.

Media społecznościowe dają marce możliwość bezpośredniej interakcji z klientami w czasie rzeczywistym poprzez komentarze lub w prywatnych wiadomościach. Dzięki temu BIGA może lepiej zrozumieć potrzeby klientów, a także dostarczyć im cennych informacji na temat produktów i promocji.

Podsumowanie dotychczas przeprowadzonych akcji promocyjnych

Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe akcje przeprowadzane na Facebooku i Instagramie. Kadra BIGA zauważyła, że te akcje spotkały się z bardzo pozytywnymi reakcjami followersów. Nie jest to jedynie subiektywne odczucie pracowników sieci - to fakt, potwierdzony liczbami. Z analizy danych pochodzących z social mediów BIGA wynika, że treści publikowane przez markę cieszą się coraz większymi zasięgami. Jakie akcje szczególnie wywołały spore zainteresowanie?

Jednym z faworytów tego zestawienia jest z pewnością konkurs walentynkowy "Kochaj mnie, BIGO", w którym główną wygraną był weekendowy pobyt w spa! Klienci zostali poproszeni, aby w komentarzu na Facebooku opowiedzieć, jaka była ich pierwsza randka z Bigą, czyli jak wyglądały ich pierwsze zakupy w sklepie. Opowieści zamieszczono wiele, a wybór najciekawszej historii wcale nie był łatwy! Udało się jednak i zwyciężczyni akcji nagrodzona została wspomnianym już weekendowym pobytem w spa.

Akcją na Facebooku, z której BIGA jest szczególnie dumna, była "Paka dla Zwierzaka". Jej efekt to dowód na to, że marka razem ze swoimi klientami może wiele zdziałać! Na czym polegała ta akcja? Za każde polubienie pod postem ogłaszającym tę akcję BIGA przekazała 1 okrycie do wybranego schroniska dla zwierząt. Udało się przekazać łącznie ponad 200 sztuk takich okryć! To całkiem spore wsparcie dla zwierzaków, które pozwoliło im w cieple przetrwać zimę.

BIGA stawia na rozwój pracowników i dobrą atmosferę współpracy, i także to jest pokazywane klientom sieci second handów za pośrednictwem akcji na Facebooku i Instagramie. W ostatnim czasie marka stworzyła okazję do bliższego zapoznania się z pracą ajentek sieci. W akcji "Biga opowiada - czyli wywiady z naszymi ajentkami!" można posłuchać prawdziwych historii kobiet, które zdecydowały się prowadzić sklepy BIGA. Jak trafiły do BIGA? Czy proces rekrutacji był wyzwaniem? Jak oceniają wsparcie reszty kadry BIGA i czy są zadowolone z pracy? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w filmikach na FB i IG.

Na spotkaniu kadry managerskiej podsumowano między innymi wyżej wymienione akcje przeprowadzone w mediach społecznościowych. Wnioski, jakie udało się wyciągnąć dzięki analizie wskaźników, posłużyły osobom biorącym udział w spotkaniu do zaplanowania nowych działań.

Idzie nowe! Jakie akcje promocyjne BIGA będzie organizować w nadchodzącym czasie?

Wszyscy obecni na spotkaniu kadry BIGA doszli zgodnie do wniosku, że w dzisiejszych czasach media społecznościowe są jednym z najważniejszych kanałów komunikacji z klientami. Dlatego w najbliższym czasie w BIGA nie będzie brakowało nowych akcji promocyjnych oraz konkursów, które przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do odwiedzenia sklepów.

Planowane akcje promocyjne z pewnością już ciekawią klientów. Ich szczegóły jednak nie będą w tym momencie ujawniane, żeby nie zepsuć niespodzianki! BIGA obiecuje, że będzie się działo. Warto obserwować FB i IG marki!

Warto być blisko z BIGA

Wszystkim, którzy chcą być z działaniami BIGA na bieżąco, poleca się regularnie odwiedzać zakładkę "Z życia Bigi" na stronie internetowej sieci. Z myślą o zapracowanych klientach, których czas jest ważny, zebrano w tym jednym miejscu powiadomienia o wszystkich aktualnych projektach i akcjach promocyjnych, w których można wziąć udział. Warto śledzić te informacje, żeby nic nie przegapić!

And last, but not least: jak BIGA dba o komfort pracowników

Jedną z głównych wartości BIGA jest bezpieczeństwo i dobrobyt pracowników. Obecni na spotkaniu pracownicy Działu Monitoringu opowiedzieli pozostałym uczestnikom o kontroli wizualnej, jakiej podlegają sklepy BIGA. Wszyscy zgodzili się, że takie działania prewencyjne podnoszą komfort pracy w poszczególnych sklepach.

Podsumowując, ostatnie spotkanie kadry managerskiej sieci uważa się za udane. Ze świeżą energią będą teraz realizowane projekty, które zaplanowano wspólnie. BIGA zaprasza do śledzenia jej aktywności w mediach społecznościowych!

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas