Sześć rodzajów biżuterii z kamieniami szlachetnymi, po które warto sięgnąć

Biżuteria z pięknymi kamieniami szlachetnymi przybierała na popularności w ostatnich latach. Bez wątpienia jest piękna i można ją nosić zarówno do dżinsów i T-shirta, jak też do eleganckich strojów na specjalne okazje. W końcu gwiazdy takie jak Mila Kunis albo Jessica Biel zakładają je także, wychodząc na czerwony dywan. Co więcej, wysokiej jakości złota biżuteria ozdobiona kamieniami szlachetnymi może stać się także skarbem w Państwa rodzinie, przechodząc z pokolenia na pokolenie. A zatem którą wybrać?

1. Wyjątkowy pierścionek z pięknym kamieniem przyciągnie uwagę wszystkich

Chcieliby Państwo kupić dodatek, który nie pozostanie niezauważony? Jeden wyjątkowy pierścionek z większym kamieniem na pewno taki będzie. Jeśli lubią Panie podkreślać kolor oczu za pomocą biżuterii ozdobionej klejnotami, a posiadają Panie niebieskie, dobrym wyborem może być pierścionek z szafirem. Kombinacja kolorowych klejnotów z diamentami zwycięży z kolei, jeśli oczekują Państwo tyle blasku, ile tylko możliwe.

2. Bransoletka dla podkreślenia zwykłego ubioru

Ozdabiając nadgarstek, można łatwo przesadzić. Jednak bransoletka z kolorowymi kamieniami idealnie może uzupełnić codzienny strój i pięknie zaakcentować dłoń, a jednocześnie przyciągać uwagę. Zachęcamy do wybierania spośród łańcuszków ozdobionych jednym kamieniem, jednolitych otwartych bransoletek, ozdobionych klejnotami po każdej ze stron oraz bransoletek z koralików.

3. Szlachetna biżuteria z rubinami na niezwykłe okazje

Rubin to kamień szlachetny, który posiada kolor krwi i należy do “wielkiej trójki" wśród klejnotów. To naprawdę królewski klejnot, który podkreśla splendor i doskonale nadaje się na wielkie wieczorne wyjścia. Co więcej, zestaw rubinowej biżuterii będą Panie mogły nosić do swoich formalnych strojów przez wiele lat.

4. Kolczyki, które wyrażają osobowość

Czy słyszeli Państwo o biżuterii "wyrażającej osobowość"? To dokładnie te dodatki, które są wykorzystywane przez noszącego, aby wyrazić jego styl i przekonania. Często są odważne i przyciągają spojrzenia już na pierwszy rzut oka. Właśnie tak działają kolczyki z kamieniami szlachetnymi — można nawet powiedzieć, że ich atrakcyjny blask, wyjątkowy kolor i różnorodność czynią z nich idealne akcesoria do podkreślania osobowości. Dzięki temu praktycznie każdy znajdzie parę, która będzie idealnie pasować do jego stylu. Aby był to jeszcze bardziej osobisty wybór, można zdecydować się na parę posiadającą klejnot związany z datą urodzin.

5. Pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym idealny dla narzeczonej

Diamenty to klasyka, ale wiele nowoczesnych kobiet i dziewcząt woli coś wyjątkowego w pierścionku zaręczynowym, choć wciąż opartego o tradycję. Czy jest Pani jedną z nich? Jeśli tak, na pewno nie oderwie Pani oczu od pierścionków z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Dzięki temu, że w ostatnich latach stały się bardzo popularne, znajdzie je Pani także w kolekcjach wielu jubilerów, w tym również w studiu KLENOTA.

6. Zapierający dech w piersiach szmaragd, który ożywi serce

Unikatowy zielony szmaragd poruszy serce każdego. Słowo “szmaragd" oznacza “pokonać trudności" w Sanskrycie. Nawet jeśli nie możemy zagwarantować takiego efektu, jedno jest pewne - gdy założą Panie taką biżuterię jak szmaragdowy wisiorek albo kolczyki ze szmaragdami, na pewno zakochają się w nich i już nie będą miały trudności z wyborem ulubionej biżuterii.

Zatem, które z tych dodatków lubią Państwo najbardziej?

materiały promocyjne partnera

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy