Ważne informacje przed Wszystkimi Świętymi

Obcierka, stłuczka, oderwanie lusterka, a może i poważniejszy wypadek. To wszystko może spotkać kierowców każdego dnia. Jednak zbliżający się okres Wszystkich Świętych jest wyjątkowy, jeśli chodzi o zdarzenia na drodze. Zarówno pod cmentarzami, jak i na trasach jest więcej samochodów i wielu niedzielnych kierowców. Dochodzą do tego kaprysy pogody. A deszcz i silny wiatr nie powinny w listopadzie dziwić nikogo. Wystarczy chwila, by na samochód spała gałąź. Przed, nawet niedaleką podróżą, należy więc pomyśleć o ubezpieczeniu samochodu.

Czas Wszystkich Świętych to często tłok w okolicach cmentarzy oraz na przycmentarnych parkingach. Łatwo o większe i mniejsze szkody, od których można się ubezpieczyć. OC muszą mieć wszystkie, poruszające się po polskich drogach, samochody. Warto jednak pomyśleć o czymś więcej i wyposażyć się w AC lub Smart Casco, które posłuży w przypadku wielu  kłopotliwych sytuacji na drodze.

Gdy zaskoczy cię pogoda


Auto Casco to kompleksowa ochrona samochodu. Oznacza to, że LINK4 wypłaci odszkodowanie za różnego rodzaju standardowe oraz nietypowe szkody, poza przypadkami wskazanymi w włączeniach w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Standardowe szkody to m. in: kradzież, stłuczka, wandalizm, do nietypowych LINK4 zalicza np. przegryzienie kabli przez zwierzęta czy spadającą na samochód gałąź.  Jest też  Smart Casco czyli tańsza alternatywa dla AC. Będzie chronić twoje auto na wypadek działalności żywiołów, kradzieży, a także na wypadek szkody całkowitej. Ten rodzaj ochrony samochodu można kupić w pięciu przygotowanych przez ubezpieczyciela wariantach. Smart Casco przeznaczone jest dla aut nie droższych niż 40 tysięcy złotych.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić przez telefon, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44 lub na stronie www.link4.pl , gdzie dostępne są też ogólne warunki ubezpieczenia. Do dyspozycjo są też współpracujący z LINK4 agenci.

Advertisement


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje