Reklama

Reklama

Rowerek First BIKE, który poleca Zbyszek Urbański - konkurs zakończony

Wszyscy kiedyś uczyliśmy się jeździć na rowerze, ale jeszcze nigdy nie było to tak proste. Zapomnijcie o bocznych kółkach! Poznajcie First BIKE - rowerek biegowy, na którym już dwuletnie dzieci same nauczą się trzymać równowagę i hamować hamulcem ręcznym.

Ten rower bez pedałów jest aż trzykrotnie lżejszy od zwykłego roweru, co jest równie ważne dla przedszkolaków, jak i dla ich rodziców.

Ekspert od gadżetów rekomenduje First BIKE

Na rowerach bez pedałów nawet "ospałe leniuchy" zmieniają się w entuzjastycznych małych rowerzystów. Zbigniew Urbański, który lubi prezentować różne gadżety widzom telewizyjnym i regularnie pisze dla magazynu CARS, został Ojcem Chrzestnym rowerków First BIKE w Polsce: "Rowery biegowe to trend, który fantastycznie się u nas rozwija. Coraz więcej aktywnych i świadomych rodziców wybiera dla swoich dwulatków właśnie takie rowerki. Dzieciaki odpychają się, doskonale się bawią i nawet nie zauważą, że nauczyły się czegoś nowego. Czegoś, co nas (a także naszych rodziców) kosztowało dużo wysiłku - trzymać równowagę na rowerze," mówi Urbański.

Później, w wieku czterech lub pięciu lat, kiedy staną się wyższe i silniejsze, płynnie zmienią rower na klasyczny z szesnastocalowymi oponami. I bocznych kółek nie będą nigdy potrzebować.

Reklama

Dlaczego First BIKE?

First BIKE zaprojektował niemiecki konstruktor Ralf Coerschulte dla własnych pociech. Ojciec stopniowo doskonalił rowerek aż do momentu, gdy umożliwiał on naprawdę łatwą naukę jazdy dla najmłodszych. First BIKE szybko stał się popularny nie tylko w Europie Zachodniej i Skandynawii, ale także w Australii czy w Japonii.

Jego innowacyjne rozwiązania powodują, że jest najbardziej odjazdowym i najbezpieczniejszym rowerem biegowym na rynku. Sprawdźcie sami: solidna i elastyczna rama; lekko pracujący, bębnowy hamulec tylnego koła; waga tylko 3,9 kg; siodełko w kształcie siodła jeździeckiego, z którego dzieci się nie ześlizgują, najniższa pozycja siodełka 30,5 cm, ustawiane bez żadnych narzędzi; widelec z ograniczonym kątem skrętu, dzięki któremu kierownica nie przekręci się a jazda jest bardziej płynna, bez ostrych krawędzi i wystających śrub; To jedyny rower bez pedałów z prestiżowym atestem bezpieczeństwa Safe Toys...

"Uczcie swoje dzieci poprzez zabawę!", dodaje Zbyszek Urbański.

Sami zobaczcie, jaką frajdę sprawia dzieciom First BIKE:

Przedstawiamy listę laureatów konkursu:

Tomasz Szymański

Renata Farbaniec

Małgorzata Waścińska

Katarzyna Bilicka

Robert Sówka

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Obejrzyjcie nagrodę na http://www.firstbike.pl/

REGULAMIN KONKURSU

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje