Reklama

Reklama

„To super, że robisz dla siebie coś dobrego"

I masz to pod kontrolą to inspirujący, praktyczny i pełen przydatnych wskazówek poradnik, który pomoże ci zapanować nad emocjami, zanim one przejmą kontrolę nad twoim życiem.

Stres? Lęk? Depresja? To, co się dzieje w twojej głowie, jest równie ważne, jak to, co się dzieje z twoim ciałem. Naucz się zarządzać swoim zdrowiem psychicznym!

Anna Williamson wskazuje, nazywa i w zrozumiały sposób objaśnia problemy, z którym mogą się mierzyć współczesne nastolatki. Nie ma wątpliwości, że dojrzewanie to trudny okres. Może nawet najtrudniejszy w życiu, przez który każdy z nas musi przejść. Młodzi ludzie często zmagają się z problemami, o których nie zawsze chcą opowiadać dorosłym, nawet najbliższym.

Reklama

Czasem wstyd, czasem obawa przed niezrozumieniem, a niekiedy niepewność własnych uczuć powodują, że młody człowiek boi się szczerze porozmawiać o tym, co go dręczy, przeraża czy niepokoi. Nierzadko są to łatwo dające się pokonać lęki, ale niekiedy problem jest naprawdę poważny.   

Nigdy wcześniej nastolatki nie żyły pod taką presją, jak dzisiaj. Na świecie pojawiły się nowe zjawiska kulturowe i społeczne, nowe wzorce zachowań i nowe kanony mody, piękna, sukcesu etc., z którymi my, rodzice, nie musieliśmy się mierzyć. Pomóżmy naszym dzieciom możliwie bezboleśnie przejść przez ten wyjątkowo ważny, ale zarazem wyjątkowo trudny okres zmian w ciele i psychice.    

O autorce: Anna Williamson - urodzona w Anglii prezenterka telewizyjna i radiowa, terapeutka oraz reporterka. Certyfikowana konsultantka ChildLine w Wielkiej Brytanii. Poza tym autorka książek takich jak Breaking Mad: The Insider's Guide to Conquering Anxiety, 16 ways to tell if a guy likes you: A handbook for teenage girls oraz Breaking Mum and Dad: The Insider's Guide to Parenting Anxiety. I masz to pod kontrolą! to jej pierwsza publikacja, która ukazała się w języku polskim.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy