Reklama

Reklama

10 najseksowniejszych klat show-biznesu!

"Kaloryferek", "dywanik", depilowane, a może wytatuowane? Poznaj męskie klaty, które najbardziej podobają się kobietom!

Gdy w 2006 roku pojawił się na wielkim ekranie jako nowy James Bond, pełno było głosów sprzeciwu. Jego krytykom nie podobał się zwłaszcza kolor włosów nowego agenta 007, który w poprzednich odcinkach nie był blondynem.

Reklama

Co ciekawe, do grona krytyków aktora nie zaliczała się żadna kobieta. Dlaczego? To jasne! Wystarczyło przecież obejrzeć słynną już scenę z "Casino Royale", kiedy to boski Daniel wychodzi z wody. Na widok jego wspaniałej klaty cicho westchnęła pewnie niejedna dziewczyna, a sam Daniel Craig szybciutko trafił na pierwsze miejsca rankingów na najprzystojniejszego aktora. I tak jest do dziś - dzięki wspaniałej muskulaturze nowy Bond jest nie do pobicia!

Pierce Brosnan

Choć poprzednik Daniela Craiga dawno już przekroczył pięćdziesiątkę, widok jego klaty wciąż zachwyca. I to nie tylko dojrzałe panie. Wszystko za sprawą niezłej kombinacji odpowiednio rozwiniętej muskulatury oraz... owłosienia. Odtwórca Jamesa Bonda w filmie "Golden eye", jak przystało na prawdziwego faceta, nie uległ bowiem lalusiowatej modzie na golenie torsu. Dzięki temu wciąż wygląda jak prawdziwy macho!

Paweł Deląg

Co tu dużo gadać: Deląg to jeden z największych przystojniaków polskiego kina. Jeśli chodzi o najseksowniejszą klatę, w kraju nad Wisłą wciąż jest bezkonkurencyjny. Aktor znany jest szerokiej publiczności zarówno z ról serialowych jak i filmowych amantów. Jego wielbicielki wiedzą więc, że warto cierpliwie wpatrywać się w ekran telewizora, by doczekać się sceny, w której można podziwiać fantastyczny tors aktora.

Swój wygląd Paweł Deląg zawdzięcza przede wszystkim odpowiedniemu trybowi życia, na który składa się uprawiany sport oraz... częste zmiany partnerek życiowych. Cóż... nic dziwnego, że Paweł Deląg nie może opędzić się od pięknych kobiet!

Brad Pitt

Dość wcześnie zaczął pokazywać swoje wdzięki, wśród których klata jest chyba najseksowniejsza. Być może dlatego jego nazwisko nie schodzi z czołówek rankingów na największe ciacho Hollywood?

Faktem jednak jest, że Brad Pitt naprawdę ma czym się pochwalić. Jego tors wygląda przecież ponętnie i męsko! Na dodatek na wyobraźnię milionów kobiet działa też pewnie fakt, że nie jest to typowy macho, hedonistyczny samiec, który myśli wyłącznie o zaspokajaniu własnych potrzeb, lecz także czuły i troskliwy ojciec gromadki dzieci. A czy jest coś bardziej poruszającego serce kobiety, niż widok dziecka tulącego się do piersi ojca?

Marcin Bosak

To on jest numerem jeden wśród grona młodych polskich aktorów. Przynajmniej, jeśli chodzi o najseksowniejszą klatę. Dlaczego? Wiele pań, oddanych fanek Bosaka, twierdzi, że pociąga je męski tors aktora, który, jak wiadomo, jest bujnie owłosiony. Marcin Bosak jest więc najlepszym dowodem na to, że czasem zamiast góry mięśni lepsze wrażenie na kobiecie zrobi czarne futerko.

Póki co, Marcin Bosak występuje zarówno na deskach teatru, jak i w filmach. Do niedawna omijał też seriale. Niecierpliwe panie liczą jednak na to że będą mogły podziwiać wdzięki ich ulubieńca w "Nowej"- premierowym serialu Dwójki!

Dowiedz się więcej na temat: Olejniczak | craig | aktor | show-biznes | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje