Reklama

Reklama

11 najpiękniejszych kobiet Oktoberfest

Oktoberfest, czyli dożynki chmielne organizowane jesienią w Monachium, zostały w tym roku odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. To pierwsza taka sytuacja od czasu II wojny światowej. Choć to niewielkie pocieszenie: udało się zachować jedną z tradycji i wybrać Miss Oktoberfest. Jak wam się podoba na tle wcześniejszych królowych imprezy?

Oktoberfest 2020 r.

Tegoroczną Miss Oktoberfest została 28-letnia mieszkanka Monachium - Natascha Hofmann. Jej pasją są szybkie samochody i... gotowanie. Uwielbia pichcić dla całej rodziny. Natasha jest modelką związaną z "Playboyem", a także tłumaczką języka angielskiego i hiszpańskiego.

Oktoberfest 2019 r.

Reklama

W ubiegłym roku Wiesn-Playmate została Stella Tiana Stegmann. Miss święta piwa ma obecnie 23 lata, mieszka w Monachium i od czterech lat pracuje jako modelka. Stella Tiana jest również licencjonowaną instruktorką zumby, a także miłośniczką tańca brzucha.

Oktoberfest 2018 r.

Julia Prokopy zdobyła tytuł królowej imprezy w 2018 r. Ma 25 lat i pracuje jako stewardessa. Wcześniej została Miss Nürnberg i Germany's Next Topmodel.

Oktoberfest 2017 r.

Patrizia Dinkel została wybrana miss Oktoberfest w 2017 r. Rok później zdobyła również tytuł Playmate of the Year. 24-letnia Patrizia współpracę z Playboyem traktuje jako hobby, a swoją przyszłość zawodową wiąże z gastronomią. Pomaga rodzicom prowadzić hotelową restaurację w Schwabthal.

Dowiedz się więcej na temat: oktoberfest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje