11 najpiękniejszych kobiet Oktoberfest

Oktoberfest, czyli dożynki chmielne organizowane jesienią w Monachium, zostały w tym roku odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. To pierwsza taka sytuacja od czasu II wojny światowej. Choć to niewielkie pocieszenie: udało się zachować jedną z tradycji i wybrać Miss Oktoberfest. Jak wam się podoba na tle wcześniejszych królowych imprezy?

Natascha Hofman została Miss Okroberfest 2020
Natascha Hofman została Miss Okroberfest 2020Roman BABIRAD/Famous/PhotoshotEast News

Oktoberfest 2020 r.

Tegoroczną Miss Oktoberfest została 28-letnia mieszkanka Monachium - Natascha Hofmann. Jej pasją są szybkie samochody i... gotowanie. Uwielbia pichcić dla całej rodziny. Natasha jest modelką związaną z "Playboyem", a także tłumaczką języka angielskiego i hiszpańskiego.

Oktoberfest 2019 r.

W ubiegłym roku Wiesn-Playmate została Stella Tiana Stegmann. Miss święta piwa ma obecnie 23 lata, mieszka w Monachium i od czterech lat pracuje jako modelka. Stella Tiana jest również licencjonowaną instruktorką zumby, a także miłośniczką tańca brzucha.

Oktoberfest 2018 r.

Julia Prokopy zdobyła tytuł królowej imprezy w 2018 r. Ma 25 lat i pracuje jako stewardessa. Wcześniej została Miss Nürnberg i Germany's Next Topmodel.

Oktoberfest 2017 r.

Patrizia Dinkel została wybrana miss Oktoberfest w 2017 r. Rok później zdobyła również tytuł Playmate of the Year. 24-letnia Patrizia współpracę z Playboyem traktuje jako hobby, a swoją przyszłość zawodową wiąże z gastronomią. Pomaga rodzicom prowadzić hotelową restaurację w Schwabthal.

Oktoberfest 2016 r.

Kathie Kern uznano za Wiesn Playmate w 2018 r. 33-latka pasjonuje się samochodami sportowymi, a jej największym marzeniem jest zostanie... kierowcą wyścigowym. Wolny czas spędza na torze wyścigowym albo w górach. Cieszy ją każda chwila spędzona z rodziną.

Oktoberfest 2015 r.

Jessica Kühne ma 34 lata i pochodzi z Günzburga. Tytuł miss Oktoberfest zdobyła w 2015 r. Na co dzień pracuje jako asystentka w firmie zarządzającej nieruchomościami. Wolny czas lubi spędzać na spacerach z psem lub konnych przejażdżkach. Jest zaangażowana w pomoc zwierzętom.

Oktoberfest 2014 r.

Denise Cotte została uznana za królową imprezy w 2014 r. Mieszka w Mühldorf am Inn, ma 30 lat, a jej największym marzeniem jest zrobienie sobie zdjęcia z reprezentacją Niemiec w piłce nożnej.

Oktoberfest 2013 r.

Karolina Witkowska zdobyła tytuł Wiesn Playmate w 2013 r. To kolejny dowód na to, że Polki to najpiękniejsze kobiety świata! Karolina uwielbia bawarskie piwo i jedzenie. Wolny czas spędza wraz z przyjaciółmi lub grając na skrzypcach.

Oktoberfest 2012 r.

Mieszkanka Monachium, Kathrin Göppert, została twarzą Oktoberfest w 2012 r. Ma 30 lat, lubi dobrą kuchnię, wspinaczkę i pływanie. Jednak jej ulubioną formą spędzania wolnego czasu są zakupy.

Oktoberfest 2011 r.

Katharina Wyrwich została miss Oktoberfest w 2011 r. 33-letnia mieszkanka Monachium uwielbia horrory, dobrą muzykę, owoce i czekoladę. Wolny czas spędza na łonie natury, najchętniej na wsi. Przez kilka lat pracowała w Moskwie jako modelka.

Oktoberfest 2010 r.

Julia Schober zdobyła tytuł Wiesn Playmate w 2010 r. Obecnie ma 39 lat i podobnie jak większość jej następczyń - mieszka w Monachium. Lubi szybkie i drogie samochody, spotkania z przyjaciółmi, słońce i śmiech. Nie znosi, gdy ktoś kłamie i rzuca słowa na wiatr.

Zobacz również:

***

Potrzeba jeszcze ponad czterech milionów złotych, żeby Hania mogła rozpocząć terapię
Potrzeba jeszcze ponad czterech milionów złotych, żeby Hania mogła rozpocząć terapięarchiwum prywatne

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas