Reklama

Reklama

54-letnia Naomi Watts biegnie w bikini po plaży. Co za ciało!

Naomi Watts celebrowała nowy rok w wyjątkowych okolicznościach i wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie. Aktorka wraz z przyjaciółmi świetnie bawiła się na plaży, a swoją radość z okazji nowego roku uwieczniła na nagraniu. Doskonale widać, jak prezentuje się jej sylwetka.

Naomi Watts - brytyjska aktorka i producentka filmowa, dwukrotnie nominowana do Oskara za pierwszoplanowe role w filmach "21 gramów" (2003) oraz "Niemożliwe" (2012), tym razem sylwestra postanowiła spędzić wraz z partnerem oraz przyjaciółmi na plaży w St Barts na Karaibach. 

Naomi Watts zaprezentowała wysportowaną sylwetkę. Fani zachwyceni

54-letnia celebrytka z radością pożegnała stary rok i przywitała nowy - 2023. Z tej okazji założyła dwuczęściowy strój kąpielowy i z radością relaksowała się w otoczeniu rajskich krajobrazów. W tej sylwestrowej stylizacji nie zabrakło też czapeczki z daszkiem, biżuterii oraz okularów przeciwsłonecznych. Jak widać, aktorka czuje się niczym nastolatka, a spora część jej fanów uważa też, że również tak wygląda.

Reklama

Na nagraniu, które Watts opublikowała na swoim koncie na Instagramie widzimy, jak w podskokach, z uśmiechem na twarzy biegnie przez plażę i tym samym celebruje nowy rok. 

Fani szybko dostrzegli jej wysportowaną, smukłą sylwetkę i komplementowali w komentarzach na potęgę. Uwagę szczególnie zwraca wyćwiczony, płaski brzuch aktorki oraz długie, smukłe nogi. Niejedna młodsza koleżanka może pozazdrościć jej takiej figury. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Naomi Watts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy