54-letnia Naomi Watts biegnie w bikini po plaży. Co za ciało!

Naomi Watts celebrowała nowy rok w wyjątkowych okolicznościach i wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie. Aktorka wraz z przyjaciółmi świetnie bawiła się na plaży, a swoją radość z okazji nowego roku uwieczniła na nagraniu. Doskonale widać, jak prezentuje się jej sylwetka.

Naomi Watts postanowiła przywitać nowy rok na plaży. Sylwetka jaką zaprezentowała w bikini zachwyciła fanów
Naomi Watts postanowiła przywitać nowy rok na plaży. Sylwetka jaką zaprezentowała w bikini zachwyciła fanówJordan StraussEast News

Naomi Watts - brytyjska aktorka i producentka filmowa, dwukrotnie nominowana do Oskara za pierwszoplanowe role w filmach "21 gramów" (2003) oraz "Niemożliwe" (2012), tym razem sylwestra postanowiła spędzić wraz z partnerem oraz przyjaciółmi na plaży w St Barts na Karaibach.

Naomi Watts zaprezentowała wysportowaną sylwetkę. Fani zachwyceni

54-letnia celebrytka z radością pożegnała stary rok i przywitała nowy - 2023. Z tej okazji założyła dwuczęściowy strój kąpielowy i z radością relaksowała się w otoczeniu rajskich krajobrazów. W tej sylwestrowej stylizacji nie zabrakło też czapeczki z daszkiem, biżuterii oraz okularów przeciwsłonecznych. Jak widać, aktorka czuje się niczym nastolatka, a spora część jej fanów uważa też, że również tak wygląda.

Na nagraniu, które Watts opublikowała na swoim koncie na Instagramie widzimy, jak w podskokach, z uśmiechem na twarzy biegnie przez plażę i tym samym celebruje nowy rok.

Fani szybko dostrzegli jej wysportowaną, smukłą sylwetkę i komplementowali w komentarzach na potęgę. Uwagę szczególnie zwraca wyćwiczony, płaski brzuch aktorki oraz długie, smukłe nogi. Niejedna młodsza koleżanka może pozazdrościć jej takiej figury.

Polskie pisarki, na które warto zwrócić uwagęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas