Reklama

Reklama

62-letnia polska celebrytka zachwyca figurą. Co za nogi!

Beata Poźniak od lat robi karierę w USA, gdzie ciągle zdobywa nagrody i wyróżnienia na role aktorskie oraz dzieła literackie. 62-letnia polska gwiazda pomimo wieku zachwyca też niesamowitą energią oraz wspaniałą sylwetką, której może pozazdrościć artystce niejedna młodsza koleżanka. Ostatnio mogliśmy się o tym przekonać podczas jej ostatniej wizyty w Polsce.

Beata Późniak to znana polska aktorka, reżyserka, a także producentka filmowa, która od lat realizuje swoje pasje w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. nagrodę od Washington Post za nagranie najlepszego audiobooka roku w USA. Wyróżnienie to sprawiło, że została pierwszą Polką, ale również pierwszą nieanglojęzyczną aktorką, zatrudnioną przez największe na świecie literackie wydawnictwo - Penguin Random House. Ponadto aktorski talent Późniak został zauważony również  w filmie Olivera Stone’a, gdzie wcieliła się żonę Gary’ego Oldmana. Dzieło "JFK" z udziałem polskiej gwiazdy otrzymało aż osiem nominacji do Oskara.

Reklama

Beata Późniak zachwyciła sylwetką w Warszawie

Tegorocznej jesieni Beata Poźniak przyleciała do Polski, by spotkać się z fanami i wypromować swój tomik poezji. Za swoją twórczość została wyróżniona przez Yale Club, a jej poezja została przetłumaczona na język koreański, grecki, polski i ormiański.

Podczas tego wieczoru na warszawskim Służewiu, Późniak zachwyciła wdziękiem i wspaniałą sylwetką. Założyła krótką, obcisłą sukienkę, eksponującą jej smukłą figurę i długie, zgrabne nogi. Ludzie nie mogli oderwać wzroku.

Jak widać, pobyt w USA służy artystce - za oceanem w wielkim stylu rozwija swoje pasje i osiąga sukcesy, ale również dba o wygląd. Gwiazda najwyraźniej jest szczęśliwa i doskonale odnajduje się w swoich rolach, bowiem tryska energią i pomimo wieku prezentuje się świetnie. Na Instagramie podsumowała spotkanie podziękowaniami, które skierowała do współtwórców swojego dzieła.

Poetce życzymy dalszych sukcesów i tak wspaniałej formy na długie lata.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: beata późniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy