Reklama

Reklama

8-letnia córka znanej piosenkarki ogoliła głowę

Mąż sławnej artystki opublikował zdjęcie, na którym widać, jak ich córka zmienia fryzurę. Czy nie jest to zbyt odważny styl dla dziecka?

Pink zdobyła rozgłos na początku 2000 r., otrzymując podwójną platynę za pierwszy studyjny album "Can’t Take Me Home". Piosenki na nim zawarte zajmowały najwyższe miejsca na listach przebojów. Pseudonim artystki inspirowany jest postacią "Mr. Pinka" z filmu "Wściekłe psy".

Pink jest związana z zawodnikiem freestyle’u motocrossowego - Careyem Hartem. Mimo kryzysów w 2008 r. para zeszła się w kolejnym roku, a już w 2010 r. ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Piosenkarka została matką Willow Sage Hart w 2011 r.

Wychowując się w tak rock’n’rollowej rodzinie, dziewczynka nie mogła wybrać inaczej. Zaczęła wzorować się na matce i umiejętnie kopiować jej styl. W zeszłym roku postawiła swój pierwszy krok na drodze do muzycznej kariery. Wystąpiła w teledysku do piosenki "A Million Dreams" i zaśpiewała z mamą w duecie. Rodzice są wyraźnie zadowoloni z wizerunkowego wyboru córki. Hart udostępnił zdjęcie małej buntowniczki, siedzącej na fryzjerskim fotelu. Dołączył do niego poruszający opis:

"Kocham moją punk rockową córkę. Nie pozwól się zaszufladkować. Najlepiej jest być sobą. Jeśli ktoś ma z tym problem, powiedz mu (grzecznie), żeby odpuścił. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, na jaką kobietę wyrośniesz. Mam przeczucie, że będziesz silna, towarzyska i opiekuńcza. Jestem z ciebie dumny Willow".

Reklama

Dziewczynka otrzymała także wirtualne wsparcie fanów. Użytkownicy Instagrama wyrazili w komentarzach swój podziw wobec jej odwagi.

Co sądzicie o fryzurze Willow? 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pink | Willow Sage Hart | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje