Reklama

Reklama

Ach, co to był za ślub

Planujesz wyjść za mąż? Szukasz inspiracji? SHOW prezentuje najbardziej romantyczne i pomysłowe śluby gwiazd.

Kevin przysięgał na środku jeziora


Kiedy Kevin Costner (56) poprosił Christine Baumgartner (36) o rękę, obiecał jej, że ich ślub będzie wyjątkowy. Słowa dotrzymał! Aktor poślubił ukochaną w Aspen, u stóp pokrytych śniegiem Gór Skalistych.
Na ceremonię przyjechał konno, panna młoda przybyła natomiast zabytkowym powozem. Specjalnie na tę okazję Kevin zbudował drewnianą kapliczkę, którą ozdobiono tysiącem kwiatów. Kiedy uroczystość dobiegła końca, nowożeńcy wsiedli do indiańskiego kanoe, by na środku jeziora powtórzyć sobie słowa przysięgi. Potem rozpoczęła się trwająca cztery dni szampańska zabawa.

Tom został panem warownego zamku


Katie Holmes (33) i Tom Cruise (49) pobrali się w średniowiecznym zamku warownym w miejscowości Bracciano niedaleko Rzymu.
Zgodnie z rytuałem kościoła scjentologicznego, ceremonia rozpoczęła się tuż po zachodzie słońca. Jej początek obwieściły bębny. W całym zamku ustawiono setki perfumowanych świec, które rozbłysły na kilka minut przed rozpoczęciem uroczystości. Zanim para złożyła uroczystą przysięgę, zaśpiewał dla nich Andrea Bocelli. Nic dziwnego, że Tomowi na chwilę ze wzruszenia odebrało głos...

Joanna miała wesele na resorach


Uroczystości weselne tej pary rozpoczęły się już w piątek na... torze wyścigowym! To właśnie tam poznali się narzeczeni. Następnego dnia w korowodzie oldskulowych samochodów Joanna Liszowska (32) i Ola Serneke (40) przybyli do XV-wiecznej bydgoskiej katedry, gdzie w obecności 160 gości przysięgali sobie miłość.
Przyjęcie weselne odbyło się w luksusowym hotelu, gdzie serwowano tradycyjne polskie i szwedzkie potrawy. O północy na niebie rozbłysły fajerwerki i rozpoczął się pokaz na cześć młodej pary. A zabawa skończyła się w nocy, ale... dopiero następnego dnia!

Nicole miała niezwykłego gościa


Nicole Richie (29) zawsze marzyła, by sakramentalne "tak" powiedzieć w domu, w którym się wychowała. Do okazałej rezydencji jej ojca Lionela Richie przybyło więc 130 gości i... tresowany słoń. Panna młoda stwierdziła bowiem, że obecność zwierzęcia zagwarantuje wszystkim dobrą zabawę. Następnego dnia świat obiegły zdjęcia Nicole, słonia i... przestraszonego pana młodego, Joela Maddena (32). Okazało się, że muzyk panicznie boi się dużych zwierząt.
O północy młoda para pokroiła pięciopiętrowy tort, a potem zaprosiła gości na pokaz sztucznych ogni. "Mój ślub był magiczny" - chwaliła się później zachwycona panna młoda.

Piotr pędził do ślubu co koń wyskoczy


Kiedy miłośnik koni zakochuje się w mistrzyni jeździectwa, stadnina staje się najbardziej naturalnym miejscem na zaślubiny. Uroczystość weselna Piotra Kraśki (40) i Karoliny Ferenstein (40) odbyła się więc w Gałkowie na Mazurach, gdzie rodzice panny młodej prowadzą ośrodek jeździecki.
Goście weselni zebrali się pod lasem - tam na parę młodą czekała urzędniczka stanu cywilnego. Uroczystość odbyła się w wielkim namiocie rozstawionym na łące, którą oświetlały cztery wielkie pochodnie. Na srebrnej tacy leżały obrączki. W odpowiednim momencie rodzicom podał je półtoraroczny wówczas synek Konstanty. Po zaślubinach para młoda zaprosiła gości na zabawę, która trwała do białego rana!

Megan powiedziała "tak" na plaży


Aktorska para Megan Fox (25) i Brian August Green (38) wybrali na miejsce swego ślubu plażę na Hawajach. Oboje ubrani byli na biało:

panna młoda miała na sobie zwiewną sukienkę, a pan młody luźną koszulę. Pod stopy zakochanych rozrzucono płatki białych róż, a piękna Megan trzymała w ręku bukiet białych gardenii.

Ślubu udzielił im kahuna, czyli lokalny kapłan, który wcześniej pobłogosławił obrączki wodą z oceanu. Świadkiem i jedynym gościem na uroczystości był ośmioletni syn Briana, Kassius. Po ceremonii cała trójka podziwiała zachód słońca...

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 sierpnia!

Reklama

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje