Reklama

Ada Fijał w różowej stylizacji. Czy przesadziła?

Ada Fijał to aktorka i osobowość medialna, która znana jest z oryginalnych i zaskakujących stylizacji. Kobieta jest ikoną mody i sama doradza innym gwiazdom, jak ubierać się na ważne wydarzenia.

Ada Fijał debiutowała jako aktorka w teatrze Fundacja Starego Teatru rolą Klary w spektaklu "Najwięcej samobójstw zdarza się w niedzielę". Przez kolejne pięć lat współpracowała z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W 2007 r. zdecydowała się na pracę dziennikarki w telewizji TVP w Krakowie. Prowadziła tam program "TV Lato" oraz występowała w roli pogodynki. Największą popularność przyniósł jej program "Gwiazdy na dywaniku", który prowadziła z Joanną Horodyńską na antenie Polsat Cafe.

Ada Fijał kilkukrotnie występowała na polskich estradach. Pojawiła się m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, czy w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Nagrała nawet debiutancki album studyjny pt. "Ninoczka", choć w wywiadach podkreślała, że nie jest profesjonalną piosenkarką.

Reklama

Ada jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie udostępnia autorskie stylizacje, a obserwatorzy uwielbiają jej poczucie humoru i dystans, z jakim podchodzi do siebie. Kobieta jest znana z tego, że nie boi się nosić śmiałych kreacji i krzykliwych kolorów. Ostatnio pojawiła się na gali magazynu "Pani" w długiej, różowej sukni z mocnym rozcięciem, który sięgał nieco powyżej uda. Fijał dobrała do niej czerwone sandałki i różową, satynową marynarkę. Trzeba przyznać, że na tle innych gości wypadła wyjątkowo barwnie. Czy wy też tak uważacie?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ada Fijał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy