Adam Borowicz. Kim jest tajemniczy juror "Family Food Fight"?

Już od września rusza nowy kulinarny program "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Jednym z jurorów, obok Piotra Gąsowskiego i Ewy Wachowicz został Adam Borowicz. Kim jest, skąd pochodzi i, gdzie stawiał pierwsze kroki w gotowaniu?

Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz na planie zdjęciowym spotu programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki"
Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz na planie zdjęciowym spotu programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki"Pawel WodzynskiEast News

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Kiedy i gdzie oglądać?

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki" to najnowszy program kulinarny Polsatu, który startuje już w środę 1 września o godzinie 20:05.

Chętni z całego kraju, którzy uwielbiają kuchnię, powalczą w nim o tytuł najlepiej gotującej polskiej rodziny i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Wszystko pod czujnym okiem jurorów, którymi będą Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. 

W "Pojedynku na smaki" liczy się technika, współpraca, talent i serce włożone w przygotowywanie posiłków.

Adam Borowicz. Kim jest juror "Family Food Fight"?

Adam Borowicz to przystojny brodacz, który ma 41 lat i wielki talent kulinarny. 

Chociaż z wykształcenia wcale nie jest kucharzem, a przez lata pracował na budowie, uwielbia gotować i zarażać swoją pasją innych. Udowodnił na swoim własnym przykładzie, że hobby możne przemienić się w pełnoetatowe zajęcie. 

Pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Rudy Śląskiej i uwielbia tamtejszą kuchnię, jednak gotując, nie boi się również eksperymentować, inspirując się m.in. kuchnią brytyjską. 

Adam Borowicz przez kilka lat przebywał w Szkocji, gdzie poznawał nowe smaki, odwiedzając tamtejsze restauracje. 

Zwiedził też wiele innych miejsc na świecie, założył kanał na YouTube i zdobywał doświadczenie w autorskich programach kulinarno-podróżniczych. Mówi się, że nie ma takiego mięsa, którego nie potrafiłby przygotować, a w gotowaniu priorytetem jest dla niego smak.

Myślicie, że Adam Borowicz będzie wymagającym jurorem w programie "Family Food Fight"

"Pan od WF-u": Dynamiczny trening z ciężarem własnego ciała.IPLA
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas