Adam Zdrójkowski o fałszywych informatorach

Adam Zdrójkowski skomentował sprawę komentatorów mediów plotkarskich, którzy podają się za przyjaciół gwiazd.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski cieszą się, że w ich życiu panuje względny spokój od wścibskich dziennikarzy
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski cieszą się, że w ich życiu panuje względny spokój od wścibskich dziennikarzyPiotr FotekReporter

W rozmowie z Wideoportalem aktor zapewnił, że gdyby tylko spotkał osobę, która rozpuszcza o nim tego typu plotki, nie nawiązałby miłej rozmowy.

Dziennikarz nawiązał do afery z Igą Lis i Taco Hemingweyem, którzy rzekomo zaręczyli się, a domniemanym informatorem tabloidów miał być "dobry znajomy" pary. Cała sprawa okazała się nieprawdą, ale tego typu podszywanie się "przyjaciół" znanych ludzi jest dość częstą praktyką

- Ja się zastanawiam, jak portale plotkarskie weryfikują tych "znajomych" - powiedział. - Ja na całe szczęście nie miałem nigdy takiego "przyjaciela" - dodał. Zobacz całe wideo!

#POMAGAMINTERIA

Emaus to wspólnota ludzi doświadczonych przez los. Niektórzy byli bezrobotni, inni stracili domy. Założyli wspólnotę, by razem pracować na godne życie. W czasach pandemii mają z tym jednak problemy. Pomóż im zarobić na swoje utrzymanie.

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

x-news/INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas