Reklama

Reklama

Adele zbyt szybko chudnie

Adele wypoczywała niedawno na Karaibach i opublikowała w sieci kilka zrobionych tam zdjęć, które przykuły uwagę jej fanów. Piosenkarka jest na nich bardzo szczupła. Zdaniem niektórych, aż za bardzo. Głos w tej sprawie zabrała trenerka gwiazdy, która zdradziła, dlaczego Adele tak szybko chudnie.

Tygodniowy pobyt gwiazdy na Karaibach odbił się w mediach głośnym echem głównie dlatego, że na wakacjach w tropikach towarzyszył jej inny piosenkarz, a mianowicie Harry Styles. Zakochany w modzie 25-latek już trzy lata temu publicznie wyznał, że jest pod ogromnym wrażeniem artystki.

- Cokolwiek Adele robi, robi to genialnie - wyznał w jednym z wywiadów. Dlatego to, że spędzili razem sylwestrową noc natychmiast wywołało falę spekulacji. Gdy ucichły, bo ani Adele, ani Harry nie zamierzali tego w żaden sposób komentować, uwagę przykuły zdjęcia gwiazdy z pobytu na Karaibach. Adele jest na nich szczęśliwa, szeroko uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo szczupła.

Reklama

Piosenkarka jeszcze w zeszłym roku powiedziała, że doskonale czuje się w swojej nowej, chudszej wersji i nie zamierza porzucać zdrowego trybu życia, który jej służy. Opowiadała o tym, że będzie nadal jadała niskokaloryczne posiłki i ćwiczyła swój ulubiony pilates. Ale jak się okazuje, to nie w tym tkwi sekret szczupłej sylwetki wokalistki.

Zdradziła to trenerka gwiazd Camila Goodis. - Adele nie przepada za ćwiczeniami. Unika nawet pilatesu. Jej aktualna waga to w 90% zasługa starannie opracowanej diety - wyznała pochodząca z Brazylii instruktorka. Menu gwiazdy składa się teraz przede wszystkim z roślin, zwłaszcza kapusty i gryki. Czy dieta gwiazdy, tzw. sirtfood jest zdrowa? Zdjęcia piosenkarki są nieco niepokojące. Bo choć figura prezentuje się coraz lepiej, to skóra stała się wiotka, na zapadniętych policzkach pojawiły się lekkie bruzdy, a utrata tłuszczyku sprawiła, że zmieniła się struktura skóry w okolicach oczu. W efekcie oczy są głębiej osadzone, co niekoniecznie służy urodzie.

Czy publiczne przyłapanie gwiazdy na tym, że mija się z prawdą, gdy opowiada, że nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń, wywoła jakiś efekt? Internauci byliby szczęśliwi, bo niemała część z nich preferuje wcześniejszy, bardziej zaokrąglony look celebrytki.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy