Reklama

Reklama

Adele zbyt szybko chudnie

Adele wypoczywała niedawno na Karaibach i opublikowała w sieci kilka zrobionych tam zdjęć, które przykuły uwagę jej fanów. Piosenkarka jest na nich bardzo szczupła. Zdaniem niektórych, aż za bardzo. Głos w tej sprawie zabrała trenerka gwiazdy, która zdradziła, dlaczego Adele tak szybko chudnie.

Tygodniowy pobyt gwiazdy na Karaibach odbił się w mediach głośnym echem głównie dlatego, że na wakacjach w tropikach towarzyszył jej inny piosenkarz, a mianowicie Harry Styles. Zakochany w modzie 25-latek już trzy lata temu publicznie wyznał, że jest pod ogromnym wrażeniem artystki.

- Cokolwiek Adele robi, robi to genialnie - wyznał w jednym z wywiadów. Dlatego to, że spędzili razem sylwestrową noc natychmiast wywołało falę spekulacji. Gdy ucichły, bo ani Adele, ani Harry nie zamierzali tego w żaden sposób komentować, uwagę przykuły zdjęcia gwiazdy z pobytu na Karaibach. Adele jest na nich szczęśliwa, szeroko uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo szczupła.

Reklama

Piosenkarka jeszcze w zeszłym roku powiedziała, że doskonale czuje się w swojej nowej, chudszej wersji i nie zamierza porzucać zdrowego trybu życia, który jej służy. Opowiadała o tym, że będzie nadal jadała niskokaloryczne posiłki i ćwiczyła swój ulubiony pilates. Ale jak się okazuje, to nie w tym tkwi sekret szczupłej sylwetki wokalistki.

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje