Reklama

Reklama

Agata Kulesza zmieniła fryzurę

Kariera Agaty Kuleszy nabrała tempa kilka lat temu i od tej pory rozwija się znakomicie. Aktorka zachwyciła widzów i krytyków rolą Wandy Gruz w oscarowej „Idzie” w reż. Pawła Pawlikowskiego.

Od tego momentu nikt nie kwestionuje tego, że Kulesza jest jedną z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych polskich aktorek.

Często wybiera role trudne i wymagające, jak np. Lidii Kalickiej w "Jestem mordercą" Macieja Pieprzycy, do której musiała nauczyć się gwary śląskiej. Pod wrażeniem talentu Kuleszy jest też Wojciech Smarzowski, który obsadził ją m.in. we wstrząsającej "Róży" czy w poruszającym problem alkoholizmu "Pod Mocnym Aniołem".

Kino ambitne Kulesza umiejętnie łączy z grą w serialach komediowych. Z powodzeniem wciela się w postać przyjaciółki Natalii (Małgorzata Kożuchowska) - Marii - w popularnym sitcomie "Rodzinka.pl".

Reklama

Pani Agata należy do kobiet, które nie próbują na siłę zatrzymać czasu. Stroni od skomplikowanych zabiegów medycyny estetycznej. Często pokazuje się publicznie niemal bez makijażu, a jej wizerunek nie zmienia się od lat.

W przypadku tej aktorki nawet niewielka zmiana od razu zostaje zauważona. Dlatego kiedy Kulesza, podczas oficjalnego spotkania z Łukaszem Maciejewskim, zaprezentowała nową fryzurę, błyski fleszy zostały zwrócone w jej kierunku.

Pani Agata, do tej pory gustująca raczej w krótkich włosach, tym razem postawiła na długie pukle. Do białej koszuli dobrała zaś bardzo modną, kraciastą marynarkę.

Musimy przyznać, ze wygląda bardzo korzystnie i dużo młodziej. Zgadzacie się z nami?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje