Reklama

Reklama

Agata Młynarska bez makijażu

Agata Młynarska bez wątpienia należy do najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych w Polsce. Miliony Polek śledzą jej poczynania i pragną naśladować jej styl.

Jej oficjalny profil na Instagramie śledzi prawie 14 tysięcy fanów. W gronie obserwatorów nie brakuje też zauroczonych klasą dziennikarki mężczyzn.

Agata Młynarska od lat jest ikoną dobrego stylu i nienagannego wyglądu bez względu na to, gdzie i w jakim stroju się pojawia. Jej sposób bycia kopiują Polki, zwłaszcza te w dojrzałym wieku. Trudno im się dziwić.

Dziennikarka, mimo upływu lat, swoją urodą wciąż wzbudza zachwyt. Na jej wygląd nie wpłynęły też problemy ze zdrowiem, z którymi pani Agata zmaga się już od kilku ładnych lat.

Reklama

Co więcej, jak dotąd udaje się jej wyjść z nich obronną ręką. Gwiazda twierdzi, że do walki o zdrowie motywuje ją kochający mąż i... ogrom pracy.

Nadejście wiosny to dla wielu polskich gwiazd okazja do świętowania. Większość celebrytów nie omieszkała odnotować tego faktu w mediach społecznościowych. Również na profilu Agaty Młynarskiej pojawił się stosowny wpis. Jakby tego było mało, dziennikarka postanowiła powitać wiosnę w najbardziej naturalny sposób i wrzuciła do sieci zdjęcie bez grama makijażu.

Pod postem natychmiast posypały się komplementy fanów. Zdecydowana większość uważa, że ich idolka wygląda cudnie w "swobodnej" wersji samej siebie.

Podoba się wam Agata Młynarska bez grubej warstwy scenicznego make-up'u? Sami oceńcie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje