Agata Rubik pokazała zdjęcie z córkami. Jak siostry!

Minione dni w rodzinie Rubików były prawdziwą okazją do świętowania. Urodziny obchodziły bowiem kolejno obie córki gwiazdorskiej pary. Oprócz urodzinowych imprez dziewczynki mogły dodatkowo liczyć na kilka chwil spędzonych tylko w towarzystwie mamy. Internauci są zachwyceni.

Agata i Piotr Rubikowie poznali się podczas wyborów Miss, w których modelka brała udział
Agata i Piotr Rubikowie poznali się podczas wyborów Miss, w których modelka brała udziałEast News

Agata i Piotr Rubikowie poznali się podczas wyborów Miss, w których modelka brała udział. Kompozytor przygotowywał wówczas oprawę muzyczną do wydarzenia. W 2006 roku zostali parą, a dwa lata później wzięli ślub. Szybko znaleźli się jednak na ustach wielu osób. Wszystko przez dzielącą ich różnicę wieku. Piotr Rubik jest bowiem starszy od swojej żony o 19 lat.

Te dzielące nas lata są bez znaczenia. Nie jestem już gówniarzem, a jednak wciąż pozostaję na tyle dzieckiem, że różnica wieku między nami się zaciera. Nasze światy, choć różne, przenikają się. Nie jestem hermetyczny
podsumował w rozmowie z Galą Rubik.

Agata Rubik pochwaliła się zdjęciem z córkami

O małżeństwie Rubików ponownie głośno zrobiło się za sprawą programu Power Couple. To w nim udowodnili, że mocno wspierają się w każdej sytuacji. Od czasu udziału w reality show cieszą się jeszcze większą popularnością.

Małżeństwo wychowuje wspólnie dwie córki. Pierwszą z nich powitali na świecie w 2009 roku, zaś kolejną w 2013 roku. To właśnie przełom maja i czerwca jest w rodzinie Rubików podwójną okazją do świętowania. 20 i 25 maja urodziny obchodzą kolejno Helena i Alicja. W tym roku dziewczynki mogły liczyć na dwie oddzielne imprezy urodzinowe. Mama nie zapomniała jednak dodatkowo o Dniu Dziecka.

Lawina komentarzy o podobieństwie

Agata Rubik skrzętnie relacjonuje wszystkie momenty swojego życia na Instagramie. Lubi być w kontakcie ze swoimi fanami, dlatego też systematycznie dostarcza im nowych zdjęć. Na najnowszym pozuje w towarzystwie córek, które z okazji Dnia Dziecka zabrała na lody.

Panie pozują na leżakach z lodowymi przysmakami w dłoniach. Wszystkie postawiły tego dnia na fioletowe dresy. Ten fakt zauroczył internautów.

Identyczny strój sprawił bowiem, że mama i córki wyglądają jak siostry.

Jakie podobne wszystkie.
Jak siostry.
Kloniki
piszą w komentarzach.
„Demakijaż”: Jak zmieniło się życie Agaty i Piotra Rubików po narodzinach dzieci?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas