Reklama

Agnieszka Chylińska została obrażona przez rowerzystę

​Piosenkarka w piątek zamieściła na Instagramie filmik, który nagrała tuż po zdarzeniu, do którego doszło podczas wyprawy rowerowej. Na nagraniu opowiada, jak została niegrzecznie potraktowana przez pewnego rowerzystę.

Chylińska przyznała jednak, że swoim zachowaniem zalazła mu za skórę.

"Muszę wam powiedzieć, że od kiedy jeżdżę na rowerze, to cały czas przydarzają mi się jakieś przygody. Dosyć nieelegancko wyprzedziłam jakiegoś pana i usłyszałam: >>Ty wychudły chłopie, jak jedziesz<<" - opowiedziała na nagraniu Chylińska. I dodała, że nie obraziła się za tę nieelegancką odzywkę, tylko obróciła całą sytuację w żart.

Incydent nie popsuł jej wycieczki i kontynuowała ją mimo silnego wiatru, który utrudniał jej jazdę. Swoje zmagania porównała do tego, co przeżywają obecnie wszyscy muzycy.

Reklama

"Obecnie sytuacja całej branży muzycznej jest taka, że my gdzieś tam pod wiatr, wywalamy się, ale chcemy. I ja w imieniu branży muzycznej bardzo chcę zagrać koncerty, które mam do zagrania. Byłoby idealnie, gdybyście zaszczycili mnie swoją obecnością. W amfiteatrze będzie przeciąg, nie musicie się o nic martwić. Jeżdżę dalej, nie poddaję się" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Zobacz również:

 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy