Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży na zdjęciu bez makijażu

Agnieszka Hyży należy do grona gwiazd i celebrytów, którzy pojawili się na imprezie promującej najnowszą kolekcję marki GUESS.

Oprócz niej na ściance pozowały m.in. Olga Bołądź, Anna Wendzikowska (która pod koniec października urodziła drugie dziecko), Kasia Sokołowska, Weronika Książkiewicz i Zosia Zborowska.

Hyży zaprezentowała się w czarnym kombinezonie z koronkową górą. Bardzo podobny miała na sobie Kasia Cichopek dwa dni wcześniej - podczas wydarzenia "Róże Gali".

Dopasowaną kreację uzupełniła bardzo wysokimi szpilkami, a włosy zaczesała gładko. Stonowana stylizacja została przełamana oryginalnym makijażem utrzymanym w najnowszych trendach - Agnieszka postawiła bowiem na delikatną czerwień wokół oka.

Reklama

Wygląda na to, że make up bardzo przypadł jej do gustu, bo zdjęcie ze zbliżeniem na twarz zamieściła także na swoim Instagramie. Zestawiła je z fotką, na której po cieniach i podkładzie nie ma już śladu.

"Była impreza - po imprezie" - podpisała kolaż. A potem dodała: "Teraz tak na poważnie...Wróciłam do domu, Córka pochwaliła mój wygląd i za chwilę..."Mamuś zmyj się do Mamusi". Jak dobrze móc się poczuć pięknie na moment i wyjść w świat...a potem poczuć się jeszcze piękniej z tymi, którzy są tym prywatnym, całym światem" (pis. org.).

Fani podkreślali, że Hyży podoba im się w obu wersjach. A wy co myślicie? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje