Reklama

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z baby shower. Jaka jest płeć dziecka?

Agnieszka Hyży spodziewa się dziecka. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, a teraz postanowiła pokazać zdjęcie z przyjęcia baby shower. W opisie dziennikarka poruszyła kwestię płci dziecka.

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka. O ciąży dziennikarka poinformowała za pomocą instagramowego profilu. Gwiazda Polsatu pokazała efekt sesji zdjęciowej, na którym widać zaokrąglony brzuszek.

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z baby shower

Agnieszka Hyży chroni swoją prywatność i nie zdradza wielu szczegółów dotyczących życia rodzinnego. Dziennikarka postanowiła pokazać jednak ujęcie z baby shower, które zorganizowały jej przyjaciółki.

Agnieszka Hyży przy okazji postanowiła poruszyć temat płci dziecka. Gwiazda wyznała, że cały czas słyszy pytania dotyczące tego, czy spodziewa się córki, czy syna. Dziennikarka stwierdziła, że sama nie wie, a jej rozmówcy zazwyczaj w to nie wierzą.

Reklama

Agnieszka Hyży zapozowała na tle różowych i niebieskich balonów. Wyznała, że przyjęcie odbyło się kilka tygodni temu w miłym i zaufanym gronie. 

Czytaj więcej:

Są po 50-tce i zachwycają stylem. Prawdziwe ikony!

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z wakacji. Wygląda jak nastolatka!

Czym najchętniej zajada się Kasia Tusk?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy