Reklama

Agnieszka Hyży prowokuje na Instagramie

Agnieszka Hyży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Profil 33-latki śledzi w tym momencie ponad 100 tys. użytkowników.

Właśnie za pośrednictwem Instagrama prezenterka odpierała zarzuty nieżyczliwych, którzy wyrzucali jej, że rozbiła małżeństwo Grzegorza Hyżego i Mai Hyży. Ostatnimi czasy faktycznie temat nieco ucichł.

Trudno się dziwić - od ślubu Agnieszki i muzyka minęły ponad trzy lata. Maja również ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Okazuje się jednak, że prezenterka tęskni za byciem na świeczniku. Świadczyć o tym mogą jej najnowsze zdjęcia z wakacji.

Agnieszka pozuje na nich w skąpym, czerwonym bikini, eksponując przy okazji piękną, kobiecą sylwetkę.

Reklama

Kontrowersji można upatrywać się jednak gdzie indziej. Na jednej z fotografii prezenterka i jej koleżanka (także ubrana w strój kąpielowy) obejmują się i trzymają za pośladki.

Hyży wiedziała, że wzbudzi pewną sensacją, bo zdjęcie podpisała w następujący sposób: "Nagłówek "Agnieszka Hyży z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach" (pis. org.).

Oczywiście rozumiemy intencje prezenterki, która chciała pokazać, że ma dystans do plotkarskich portali oraz pomówień na swój temat.

Niestety, naszym zdaniem zdjęcie może zostać też odebrane jako żebranie o uwagę.

A wy co myślicie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy