Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży świętuje trzecią rocznicę ślubu

Choć trudno w to uwierzyć, Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem już od trzech lat. Para na razie nie ma wspólnych dzieci.

Jeszcze trzy miesiące temu Agnieszka postanowiła wrócić do przeszłości i raz na zawsze wyjaśnić sprawę rzekomego rozbicia rodziny Grzegorza.

Wokalista zdobył popularność dzięki udziałowi w programie muzycznym "X Factor". Do rywalizacji przystąpił z ówczesną żoną Mają, z którą ma dwójkę dzieci. Producenci lansowali małżeństwo, a widzom imponowało, że mimo młodego wieku, założyli rodzinę i bardzo się kochają.

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, a małżonkowie zdecydowali się na rozstanie. Krótko po nim Grzegorz związał się z Agnieszką, na którą spadły gromy. Internauci oskarżyli ją o kradzież męża i ojca rodziny.

Reklama

Dziś Maja jest szczęśliwa z nowym partnerem, a prezenterka i piosenkarz świętują trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie, niepublikowane wcześniej, zdjęcie ślubne.

Możemy na nim zobaczyć zakochanych tuż przed pocałunkiem, na tle zachodzącego słońca. Fani wreszcie zaakceptowali małżeństwo Hyżych, bo pod fotką pojawiło się mnóstwo gratulacji oraz życzeń.

Lubicie tę parę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy