Agnieszka Hyży w modnym garniturze. Cena zwala z nóg!

Agnieszka Hyży wie, co zrobić, aby zachwycić innych. Na gali Hashtagów Roku pojawiła się w stylowym komplecie, którym udowodniła, jak mocno stawia na klasykę. To jednak kolor zrobił największe wrażenie.

Agnieszka Hyży postawiła na klasykę, zachwycając innych
Agnieszka Hyży postawiła na klasykę, zachwycając innychMateusz Jagielski/East NewsEast News

Gala Hashtagi Roku to plebiscyt, w którym wyróżnia się internetowe osobowości. Doceniono osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją działalnością w sieci, a dodatkowo udało im się zdobyć zaangażowaną społeczność.

Na tegorocznej gali pojawiła się między innymi Agnieszka Hyży, która zachwyciła stylizacją.

Agnieszka Hyży w stylowym komplecie

Stylowe garnitury już od dłuższego czasu goszczą na salonach, będąc jedną z najczęściej wybieranych przez gwiazdy propozycji. Kocha je również Agnieszka Hyży, która zdecydowała się na właśnie taki, nieskazitelny look.

Dziennikarka postawiła na fioletowy komplet - fiolet to  jeden z najmodniejszych kolorów tego roku - składający się ze spodni z wysokim stanem, kamizelki, a także dwurzędowej marynarki.

Cena zwala z nóg

Agnieszka Hyży dopełniła całą stylizację złotymi sandałkami na obcasie oraz małą kopertówką w jasnym odcieniu. Łączna cena idealnego looku dziennikarki to około 3 tysiące złotych.

Bezsprzecznie jednak tę stylizację Agnieszki Hyży określić można jako prawdziwy modowy sukces.

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Suknia z motywem 3DPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas