Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska bawi się na swoim baby shower!

Agnieszka Kaczorowska rozpętała istną burzę w mediach społecznościowych jednym wpisem. Potem jak gdyby nigdy nic udała się na imprezę obecnie modą wśród mam - baby shower. Czy faktycznie słowa krytyki płynące z internetu w ogóle jej nie dotknęły?

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie w drugiej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie dni nie były jednak łatwe dla aktorki, która wciela się w roli Bożenki w serialu "Klan". 

W długim wpisie w swoich mediach społecznościowych opisała swoje odczucia względem skrajności występujących w ruchu "body positive", określiła dzisiejsze czasy, czasami, w których pojawiła się moda na brzydotę. 

"Po co na siłę robić z siebie 'taką zwyczajną', zamiast 'wyjątkową i niepowtarzalną'? Po co być 'zmęczoną" i w tym taką "prawdziwą' jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o 'dystansie' jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?" - napisała Agnieszka. 

Jej kontrowersyjna wypowiedź spotkała się ze sporym odzewem nie tylko wśród zwykłych internautów, ale także i wśród gwiazd. 

Reklama

Zofia Zborowska, Karolina Korwin-Piotrowska, Kaja Paschalska, Maffashion, Kasia Nosowska i wiele innych gwiazd oraz osobowości medialnych skrytykowało wpis Agnieszki Kaczorowskiej. 

Głos zabrały też influencerki jak Anna Skura, Martyna Kaczmarek czy Sylwia Chutnik, które broniły idei ciałopozytywności i również wyraziły oburzenie stanowiskiem Agnieszki Kaczorowskiej. 

Mierząc się z tak sporym odzewem i krytyką, Agnieszka zamieściła na swoim profilu lakoniczne przeprosiny i mogła sprawiać wrażenie, jakoby zapomniała o całej sytuacji. 

Gwiazda poszła bawić się w najlepsze na swoje baby shower, teraz obecnie bardzo modne wśród mam. Wraz ze swoimi przyjaciółkami świętowała zbliżające się narodziny swojego drugiego dziecka. 

Relacje z tego niezwykle pięknego i estetycznego wydarzenia gwiazda zamieściła w swoich mediach społecznościowych i na nagraniach wydawała się niezwykle zrelaksowana i szczęśliwa. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | body positive | ciałopozytywność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje