Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska odsłoniła nogi

Agnieszka Radwańska jest prawdopodobnie jedną z najmłodszych emerytek w Polsce. Karierę sportową zakończyła w listopadzie 2018 roku.

Pani Agnieszka jest pierwszą polską tenisistką, która zarobiła na korcie ponad milion dolarów! Na koncie ma m.in. zwycięstwa w dwudziestu turniejach WTA oraz w juniorskim Wimbledonie (2005) i French Open (2006).

Reklama

Tenisistka zarobione na korcie pieniądze zainwestowała m.in. w nieruchomości. Stworzyła sieć luksusowych apartamentów w największych miastach w Polsce. Od stycznia tego roku jest ambasadorką UNICEF-u. Tuż po zakończeniu kariery sportowej zdecydowała się na udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie w parze ze Stefano Terrazzino zajęła szóste miejsce. Prywatnie Radwańska jest od lipca 2017 roku żoną tenisisty Dawida Celta, który był jej sparingpartnerem.

Ostatnio pani Agnieszka pojawiła się na pokazie Dawida Wolińskiego. Impreza przyciągnęła pokaźne grono gwiazd i celebrytów, ale to właśnie emerytowana tenisistka skradła uwagę fotoreporterów.

Na ściance zaprezentowała się bowiem w króciutkiej, czarnej sukience o kimonowym kroju. Kreacja podkreśliła bardzo szczupłą sylwetkę Radwańskiej i odsłoniła jej zgrabne nogi.

Zobaczcie, jak gwiazda tenisa prezentowała się tego wieczoru! Co myślicie o jej stylizacji?


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje