Reklama

Agnieszka Sienkiewicz wyjawiła, dlaczego odeszła z "Przyjaciółek"

Agnieszka Sienkiewicz po 10 latach odeszła z obsady serialu "Przyjaciółki". Teraz wyjawiła, jaki był prawdziwy powód, dla którego zrezygnowała z grania w serialu oraz jak zareagowały na decyzję jej koleżanki z pracy.

Serial "Przyjaciółki" jest emitowany na antenie Polsatu nieprzerwanie od 2013 roku. Twórcy serialu od lat mogą pochwalić się ogromną oglądalnością, do czego z pewnością przyczynia się gwiazdorska, główna obsada w składzie:  Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Strużyńska. Obok nich grają inne gwiazdy, które przyciągają przed telewizory wiernych widzów serialu. Mocnym punktem obsady była również Agnieszka Sienkiewicz, która wcielała się w rolę Dorotki.

Reklama

Dlaczego Agnieszka Sienkiewicz odeszła z "Przyjaciółek"?

Losy serialowej Dorotki granej przez Agnieszkę Sienkiewicz dobiegły końca, aktualnie można oglądać już drugi sezon bez jej udziału. Wcześniej nie komentowała powodów, dla których odeszła z obsady, jednak rozmowie z Jastrząb Post aktorka wyjawiła, dlaczego podjęła tę decyzję.

Dodała również, że jej serialowe koleżanki świetnie dźwigają swoje role. Opowiedziała też o reakcji swoich koleżanek aktorek na decyzję o odejściu z serialu:

Brakuje wam roli kreowanej przez Agnieszkę Sienkiewicz w serialu "Przyjaciółki"?

Czytaj więcej:

Stępień i Rzeźniczak walczą o życie synka. Poruszające nagranie ze szpitala

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała zdjęcia z młodości. Zmieniła się?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy