Reklama

Agnieszka Włodarczyk dokleja się do zdjęć z Hiszpanii?! Aktorka stanowczo zaprzecza!

Agnieszka Włodarczyk ponad tydzień temu wyjechała do hiszpańskiego kurortu Marbella. Razem z partnerem wynajęli tam dom, by przeczekać polską zimę w ciepłym i słonecznym miejscu. Niedawno Włodarczyk w relacji na Instagramie zdradziła, że zamierza zostać za granicą dłużej niż planowała. Jedna z fanek zarzuciła aktorce, że zdjęcia, które publikuje to fotomontaż.

Agnieszka Włodarczyk odpoczywa w Hiszpanii

Agnieszka Włodarczyk planowała spędzić w gorącej Hiszpanii tylko jesień i zimę. Słońce i piękne widoki sprawiły jednak, że aktorka poważnie zastanawia się nad przedłużeniem pobytu.

Na Instgaramie zdradziła, że na razie nie zamierza wracać do pracy w teatrze, ponieważ spełnia się jako influencerka. Chce jak najwięcej czasu spędzać z synkiem - małym Milanem. Włodarczyk w grudniu najprawdopodobniej odwiedzi Polskę, jednak po świętach Bożego Narodzenia planuje znów wyjechać.

Aktorka, ku uciesze fanów, relacjonuje pobyt w gorącej Hiszpanii. Publikuje zdjęcia pięknych widoków i pokazuje, jak spędza czas. Włodarczyk spaceruje z Milanem i łapie gorące promienie słońca. Jak  się okazuje,  niektórzy obserwatorzy mają wątpliwości,  patrząc na piękne kadry aktorki. Jedna z użytkowniczek Instagrama zostawiła pod postem wymowny komentarz. Nie musiała długo czekać na odpowiedź influencerki. O co poszło?

Reklama

Agnieszka Włodarczyk zaprzecza zarzutom internautów

Agnieszka Włodarczyk udostępniła zdjęcie, na którym widać, jak spaceruje z  dziecięcym wózkiem po hiszpańskich, wąskich uliczkach. "Photoshop!" - stwierdziła jedna z obserwatorek. Aktora w okamgnieniu odpowiedziała na  zarzut.  "Tak, bo ja nie mam co robić" - napisała Włodarczyk sugerując, że jako młoda mama nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Użytkowniczka postanowiła jednak kontynuować wymianę zdań. "Wybacz, to zdjęcie wygląda tak, jakbyś była tam wstawiona i nie tylko ja to zauważyłam..." - zaznaczyła.

Do wymiany zdań dołączył jeszcze jeden użytkownik. "Oczywista wklejka. Robię w grafice" - zaznaczył. Włodarczyk postanowiła uciąć dyskusję. "Skoro robisz w grafice i źle widzisz, to współczuję Twoim pracodawcom"  - odpowiedziała. Jednak już po chwili postanowiła nieco obszerniej odnieść się do zarzutów. 

Agnieszka Włodarczyk opublikowała wpis, w którym żartuje z podejrzeń internautów.

***

Czytaj więcej:

Królowa Letizia i jej córki zachwyciły stylizacjami. Co za kreacje!

Gwiazdy na premierze "Last Night in Soho"

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła stylizacją na finale "Tańca z gwiazdami"

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama