Reklama

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z synem. "Jest inaczej, trochę trudniej"

Agnieszka Włodarczyk chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoją codzienność. Odkąd została mamą, dzieli się także swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa, a także zdarza się, że prosi internautki o rady. Tym razem aktorka poruszyła kwestię ząbkowania i zdradziła, jak to wygląda w przypadku jej syna Milana.

Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie

W styczniu 2021 roku Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym profilu poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka.  

Aktorka jest w związku ze sportowcem Robertem Karasiem. 7 lipca na świat przyszedł ich syn Milan. 

Od tamtej pory instagramowy profil aktorki zdominowały tematy dotyczące macierzyństwa. Agnieszka Włodarczyk chętnie publikuje rodzinne ujęcia i dzieli się swoimi przemyśleniami. 

Aktorka dość często mówi o tym, jak wygląda codzienność z małym dzieckiem. Wcześniej opowiadała m.in. o wyborze szpitala, pierwszych dniach po powrocie do domu, a także karmieniu piersią. Swego czasu świeżo upieczona mama prosiła nawet o rady doświadczone internautki. Tym razem aktorka postanowiła poruszyć temat ząbkowania.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk o ząbkowaniu Milana

Agnieszka Włodarczyk na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z synem i postanowiła opowiedzieć o dolegliwościach, które towarzyszą Milanowi podczas ząbkowania. Jak sama przyznała, w ostatnich dniach jest inaczej i trochę trudniej. 

Aktorka opowiedziała, że Milanowi właśnie pojawiły się cztery zęby i zapewne to spowodowało, że był osłabiony. Poza tym dodała, że chłopiec staje się coraz bardziej aktywny, a co za tym idzie, musi zabezpieczyć wszystko, co mogłoby być dla niego niebezpieczne. 

Aktorka dodała również, że mały Milan uwielbia przytulać się do rodziców. Poza tym stwierdziła, że mimo trudności nie jest w stanie się na to wszystko zezłościć, bo uśmiech syna jej to rekompensuje. 

***

Zobacz także:

Sandra Kubicka ostro podsumowała filmowe plany Blanki Lipińskiej "Współczuję jej"

Maffashion powiększyła piersi? Wspomniała o tym na Instagramie!

Te gwiazdy cierpią na hashimoto. Jak radzą sobie z chorobą?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy