Agnieszka Włodarczyk nie spędzi świąt w Polsce? „Wszystko na spontanie”

Agnieszka Włodarczyk wraz z partnerem, Robertem Karasiem jakiś czas temu wyjechali do hiszpańskiego kurortu Marbella. Para postanowiła uciec od zimowych mrozów i przeczekać najzimniejsze miesiące w słonecznym miejscu. Włodarczyk w relacjach na Instagramie pokazuje uroki życia w Hiszpanii. W najnowszym poście aktorka zdradziła, że nie wie jeszcze, czy Boże Narodzenie spędzi w Polsce. Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk wyjechała do Hiszpanii. Czy spędzi tam święta?
Agnieszka Włodarczyk wyjechała do Hiszpanii. Czy spędzi tam święta? VIPHOTOEast News

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą znacznie chętniej udziela się w mediach społecznościowych. W codziennych relacjach dzieli się z obserwatorami zarówno blaskami, jak i cieniami macierzyństwa. Influencerka relacjonuje również pobyt w gorącej Hiszpanii. Publikuje zdjęcia pięknych widoków i pokazuje, jak spędza czas, spacerując z małym Milanem.

Agnieszka Włodarczyk spędzi święta w Hiszpanii?

Wyjeżdżając do Hiszpanii, Agnieszka Włodarczyk planowała przeczekać w Marbelli jesień i zimę. Wszystko wskazuje na to, że ciepłe powietrze i piękne widoki rzeczywiście oczarowały świeżo upieczoną mamę. Jeszcze niedawno Włodarczyk tłumaczyła, że w grudniu najprawdopodobniej odwiedzi Polskę. Tymczasem w najnowszym poście na Instgaramie influencerka zdradza, że nie wie jeszcze, gdzie będzie świętować Boże Narodzenie.

Włodarczyk we wpisie zdradziła, że nie jest miłośniczką tradycyjnego polskiego jedzenie. Spędzając święta w Hiszpanii, mogłaby zasmakować nowych potraw i zobaczyć z bliska, jak obcokrajowcy świętują Boże Narodzenie. Ta wizja jest dla niej niezwykle kusząca.

Nie wiem, czy zostajemy na święta, czy nie. U nas wszystko na spontanie jak zwykle. Jeśli zostaniemy to chciałabym wypróbować nowe przepisy, nowe dania, bo szczerze mówiąc za tymi tradycyjnymi nie przepadam. Jedyne co uwielbiam i jem tonami to pierogi.

Fani przekonują Włodarczyk: "Wiej z tego kraju"

Wydawać by się mogło,  że Polacy są tradycjonalistami i Święta Bożego Narodzenia najczęściej spędzają w rodzinnym gronie przy suto zastawionym stole. Jednak na wieść o tym, że Agnieszka Włodarczyk być może spędzi święta w Hiszpanii, internauci zareagowali bardzo entuzjastycznie.

Wiele osób w komentarzach poparło pomysł aktorki, zaznaczając, że Boże Narodzenie za granica jest niezwykle ciekawym doświadczeniem.

Święta pod palmami to fajna sprawa! Ja mieszkam w Hiszpanii i lubię świąteczną różnorodność - tutaj dania są różne, nie ma jednego tradycyjnego menu, dlatego zawsze próbuje się nowych rzeczy.
Jeśli jest miłość i szczęście, to nie ważne gdzie się te święta spędza. Życzę pięknych świąt Bożego Narodzenia.
Kochana, wiej z tego kraju w cieple miejsce!

***

Zobacz również: 

Alesandra Kurzak z córką w ,,Demakijażu" o relacjach rodzinnychPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas