Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk nie spędzi świąt w Polsce? „Wszystko na spontanie”

Agnieszka Włodarczyk wraz z partnerem, Robertem Karasiem jakiś czas temu wyjechali do hiszpańskiego kurortu Marbella. Para postanowiła uciec od zimowych mrozów i przeczekać najzimniejsze miesiące w słonecznym miejscu. Włodarczyk w relacjach na Instagramie pokazuje uroki życia w Hiszpanii. W najnowszym poście aktorka zdradziła, że nie wie jeszcze, czy Boże Narodzenie spędzi w Polsce. Dlaczego?

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą znacznie chętniej udziela się w mediach społecznościowych. W codziennych relacjach dzieli się z obserwatorami zarówno blaskami, jak i cieniami macierzyństwa. Influencerka relacjonuje również pobyt w gorącej Hiszpanii. Publikuje zdjęcia pięknych widoków i pokazuje, jak spędza czas, spacerując z małym Milanem. 

Agnieszka Włodarczyk spędzi święta w Hiszpanii?

Wyjeżdżając do Hiszpanii, Agnieszka Włodarczyk planowała przeczekać w Marbelli jesień i zimę. Wszystko wskazuje na to, że ciepłe powietrze i piękne widoki rzeczywiście oczarowały świeżo upieczoną mamę. Jeszcze niedawno Włodarczyk tłumaczyła, że w grudniu najprawdopodobniej odwiedzi Polskę. Tymczasem w najnowszym poście na Instgaramie influencerka zdradza, że nie wie jeszcze, gdzie będzie świętować Boże Narodzenie.

Reklama

Włodarczyk we wpisie zdradziła, że nie jest miłośniczką tradycyjnego polskiego jedzenie. Spędzając święta w Hiszpanii, mogłaby zasmakować nowych potraw i zobaczyć z bliska, jak obcokrajowcy świętują Boże Narodzenie. Ta wizja jest dla niej niezwykle kusząca.

Fani przekonują Włodarczyk: "Wiej z tego kraju"

Wydawać by się mogło,  że Polacy są tradycjonalistami i Święta Bożego Narodzenia najczęściej spędzają w rodzinnym gronie przy suto zastawionym stole. Jednak na wieść o tym, że Agnieszka Włodarczyk być może spędzi święta w Hiszpanii, internauci zareagowali bardzo entuzjastycznie.

Wiele osób w komentarzach poparło pomysł aktorki, zaznaczając, że Boże Narodzenie za granica jest niezwykle ciekawym doświadczeniem.

***

Przeczytaj również:

Agnieszka Hyży o relacjach z dziećmi Grzegorza. Tak się do niej zwracają!

Gwiazdy w zimowych stylizacjach. Która prezentuje się najlepiej?

Górniak poucza Maffashion: Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy