Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra? Niesamowite!

Agnieszka Woźniak-Starak to piękna blondynka o hipnotyzujących oczach. To zdecydowana piękność TVN, ale okazuje się, że prezenterka ma konkurencję i to na planie śniadaniowego programu, w którym pracuje! Agnieszce w urodzie dorównuje Ewelina Rydzyńska, a panie wyglądają dosłownie jak siostry!

Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra?

Agnieszka Woźniak-Starak i jej uroda zyskały spore grono fanów. Nie ma w tym nic dziwnego, że do pięknej dziennikarki mężczyźni wzdychają przed ekranami telewizorów, oglądając ją, gdy prowadzi program śniadaniowy w TVN. 

 Panie z kolei chętnie inspirują się jej wyglądem i stylizacjami. Oczywiście to nie uroda sprawiła, że Agnieszka jest specjalistką w swoim fachu, ale to dzięki urodzie jest także rozpoznawalna.  

Okazuje się jednak, że nie jest ona jedyną niebieskooką blondynką za murami tej stacji telewizyjnej! 

Kim jest Ewelina Rydzyńska?

W tej samej stacji pracuje Ewelina Rydzyńska - stylistka, a wcześniej modelka i Miss Warszawy. Ma na swoim koncie stylizacje wielu gwiazd, jak chociażby Edyty Herbuś, czy Edyty Górniak. 

Patrząc na zdjęcia Eweliny, trudno oprzeć się wrażeniu, że jest siostrą Agnieszki Woźniak-Starak! 

Panie są do siebie podobnie nie tylko z wyglądu, ale mają podobny styl i ich ubrania wyglądają jakby były z jednej szafy. Miłość do mody także łączy Agnieszkę i Ewelinę, bo obydwie mają na swoim koncie własne linie ubrań. 

Czy obydwie gwiazdy się znają i lubią? Tego nie wiemy, ale możliwe, że wspólne zainteresowania mogłyby być tylko początkiem pięknej przyjaźni!

Reklama

***
Zobacz również: 

Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Ewelina Rydzyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy