Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak nieprzypadkowo wybrała taką kreację na Festiwal w Sopocie!

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła swoich fanów jak spędza drugą rocznicę śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Producent Filmowy zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Wdowa dzień przed smutną rocznicą prowadziła Festiwal Top of the Top w Sopocie. Fani zwrócili uwagę na jej strój, bo był on nie bez znaczenia w kontekście rocznicy.

Agnieszka Woźniak-Starak i druga rocznica śmierci jej męża

 Agnieszka Woźniak-Starak w imponujący sposób wróciła do normalnego życia po stracie ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął dwa lata temu podczas wakacji na Mazurach i pozostawił pogrążoną w żałobie żonę. 

Nikogo nie dziwił fakt, że gwiazda zniknęła po pogrzebie z przestrzeni medialnej, ale gdy wróciła zaskoczyła fanów wolą walki o normalne życie. 

Dziś pracuje, bawi się i chętnie spędza czas wolny na łonie natury ze swoimi psami. Wiele osób jednak zastanawiało się, jak gwiazda uczci pamięć męża w drugą rocznicę jego śmierci. 

W tamtym roku na jeziorze koło mazurskiej posiadłości Staraków odbyło się symboliczne złożenie wieńca na tafli jeziora. Agnieszka w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół siedziała na ulubionej łódce Piotra. 

W tym roku było zupełnie inaczej - dzień przed rocznicą prezenterka pojawiła się w pracy i wykazała niezwykłym profesjonalizmem. Poprowadziła ona Festiwal w Sopocie, ale czujnym oczom fanów nie umknął pewien szczegół. 

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła na tę okazję założyć czarną, krótką sukienkę, której kolor był nie bez znaczenia. W tym samym odcieniu na klatce piersiowej Agnieszki pojawiła się materiałowa róża. 

Czyżby właśnie w taki sposób chciała uczcić pamięć męża stojąc na scenie? 

Reklama

***
Zobacz również:

Agnieszka Woźniak-Starak: Byłam straszna

Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła sobie tatuaż na twarzy! Ludzie zamarli na jej widok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje