Agnieszka Woźniak-Starak pokazała sylwetkę! Ćwiczy w pocie czoła!

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie miała problemów ze zbędnymi kilogramami. Ostatnimi czasy jest jednak niezwykle szczupła i trudno tego nie zauważyć. Wygląda na to, że to efekt intensywnych ćwiczeń, którymi pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie narzekała na swoją wagę. Teraz sprawia wrażenie jakby znów schudła kilka kilogramów
Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie narzekała na swoją wagę. Teraz sprawia wrażenie jakby znów schudła kilka kilogramów Norbert NieznanickiAKPA

Agnieszka Woźniak-Starak jest piękną kobietą, która kocha aktywny styl życia. Jeździ konno, biega, w zimie uprawia skitouring.

Od pewnego czasu widać, że jej waga jest niska i gwiazda bardzo dba o to, by ją utrzymać. 

W mediach niedawno pojawiła się dyskusja, czy aby wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku nie jest zbyt szczupła, ale teraz wiadomo już, co jest tego powodem! 

Gwiazda naprawdę sporo ćwiczy, na jej profilu w mediach społecznościowych niedawno pojawiły się zdjęcia z jazdy konnej, a teraz pokazała jak ćwiczy na siłowni. 

W obcisłym, niebieski, sportowym stroju widać, jak bardzo schudła! 

"Jak tam, już poćwiczone?" - zapytała swoich fanów, zachęcając do aktywności fizycznej.

Agnieszka Woźniak-Starak wie, jak bardzo ważne dla naszego organizmu jest dostarczanie mu codziennej dawki ruchu i nie ma zamiaru odpuszczać tego ważnego punktu w ciągu dnia, mimo natłoku zajęć i pracy. 

Ekologicznie: Deszczówka i jej niewykorzystany potencjał
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas