Reklama

Agnieszka Żulewska na premierze serialu "Żmijowisko"

Agnieszka Żulewska jest polską aktorką filmową i teatralną. Na swoim koncie ma już kilka świetnych ról i nagród za kreacje aktorskie. Tej jesieni pojawi się w serialu „Żmijowisko”.

Agnieszka Żulewska od dziecka przejawiała talent plastyczny. Kształciła się w liceum plastycznym w Opolu i wszystko wskazywało na to, że trafi do Akademii Sztuk Pięknych. Jak przyznaje w wywiadach, jej spojrzenie na ścieżkę zawodową zmieniło się, gdy trafiła do amatorskiego teatru przy domu kultury. Agnieszka zakochała się w aktorstwie i postanowiła zdawać do Szkoły Filmowej w Łodzi.

Po studiach zaczęła grać w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Pracowała również w teatrze Komuna Warszawa, Teatrze Polskim, Operze Narodowej i Teatrze Dramatycznym.

Reklama

Aktorka zaczęła również grywać w serialach i filmach. Pojawiła się w takich produkcjach jak "W imieniu diabła", "Bejbi blues", "Chemia" i "Demon". Widzowie telewizyjni mogą kojarzyć Agnieszkę z serialu "Na wspólnej", "Barwy szczęścia", czy "Czas honoru". Żulewska pracowała ostatnio nad produkcją "Żmijowisko". Zagrała tam u boku Pawła Domagały, Cezarego Pazury i Piotra Stramowskiego.

Agnieszka pojawiła się na oficjalnej premierze spektaklu. Aktorka jest znana z tego, że zakłada bardzo proste stylizacje, które składają się zazwyczaj ze spodni i koszuli. W takim właśnie ubraniu pojawiła się na czerwonym dywanie. Tym razem włożyła jednak różowe buty, spodnie do kostki i...skarpetki, które bardzo rzucały się w oczy. Zresztą zobaczcie sami!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama