Reklama

Reklama

Aktorka ze "Stranger Things" przypomina o swojej biseksualności i nawiązuje do granej przez siebie postaci

Amybeth McNulty to aktorka znana z seriali Netflixa takich jak "Ania, nie Anna" oraz "Stranger Things". W czerwcu wyoutowała się jako osoba biseksualna, a ostatnio przypomniała o swojej orientacji, aby zwiększać reprezentację w mediach.

Amybeth McNulty dała się poznać szerokiej publiczności za sprawą wcielenia się w główną rolę w serialowym hicie Netflixa "Ania, nie Anna". Ostatnio dołączyła z kolei do obsady innego przeboju platformy, ostatniego sezonu serialu "Stranger Things".

Amybeth McNulty otwarcie mówi o biseksualności

Aktorka, jak na prawdziwą gwiazdę w dzisiejszych czasach przystało, chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. W czerwcu z okazji miesiąca dumy McNulty dokonała coming outu jako osoba biseksualna.

Ostatnio McNulty dodała TikToka nawiązującego do jej orientacji seksualnej, coming outu i granej przez nią postaci. Vickie ze "Stranger Things" również jest bowiem osobą biseksualną. 

Reklama

"Kiedy grasz postać biseksualną, sama nie będąc jeszcze wyoutowaną" - podpisała filmik aktorka. Na nagraniu pojawia się także partnerka McNulty.

***

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: amybeth mcnulty | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy