Alan z "Warsaw shore" zostanie ojcem

Program „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” wystartował w Polsce w 2013 roku i na początku wzbudzał sporo kontrowersji. Dziś reality show z udziałem młodych imprezowiczów na nikim nie robi już wrażenia.

Alan Kwieciński zostanie ojcem
Alan Kwieciński zostanie ojcemMarcin BrunieckiReporter

Założenia formatu są proste: wspólne mieszkanie, picie i imprezowanie pod jednym dachem. Oprócz tego wyjścia do klubów oraz namiastka pracy (np. w barze czy myjni samochodowej). Oczywiście, nie brakuje też romansów, przelotnych stosunków, kłótni i... rękoczynów.

Jednym z najbardziej agresywnych uczestników "Warsaw shore" był Alan Kwieciński zajmujący się sztukami walki. Chłopak cieszył się ogromnym zainteresowaniem płci przeciwnej, jednak miał problem z kontrolowaniem emocji - zdarzało mu się prowokować bójki.

Dziś jest jednym z zawodników organizacji FAME MMA, której pomysłodawcą jest Wojciech Gola - kolega Alana z "Warsaw shore".

Ostatnio Kwieciński podzielił się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że Alan zostanie tatą! Pod zdjęciem, na którym obejmuje brzuch atrakcyjnej blondynki, napisał:

- Przegrałem walkę ale wygrałem cos dużo ważniejszego, BĘDE TATĄ. To jest dla mnie najważniejsze. Teraz chce stworzyć kochana rodzinę i to się dla mnie liczy (pis. oryg.).

Gratulujemy i życzymy Alanowi dużo spokoju, rozwagi i wytrwałości!

#POMAGAMINTERIA

Alma Spei hospicjum domowe dla dzieci w Krakowie apeluje o pomoc w zgromadzeniu materiałów ochronnych dla swoich pracowników i podopiecznych oraz w pozyskiwaniu funduszy na działalność.

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA będziemy łączyć tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas