Reklama

Reklama

Aleksandra Kisio chce ukryć brzuszek?

Niedawno gwiazda pochwaliła się na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka. Pod postem posypały się gratulacje fanów.

Przypomnijmy. Aleksandra Kisio od lat jest związana z Łukaszem Zielińskim, z którym wychowuje synka o imieniu Hugo.

W zeszłym roku para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "tak" i we wrześniu Ola i Łukasz stanęli na ślubnym kobiercu. To wydarzenie mocno zaskoczyło fanów aktorki . Gwiazda do ostatniej chwili utrzymywała ten fakt w tajemnicy.

Przełom 2017 i 2018 roku to dla Aleksandry czas intensywnych podróży. Być może młoda w ten sposób chciała świętować swoje małżeństwo. Na oficjalnym profilu na Instagramie aktorki aż zaroiło się od zdjęć z egzotycznych miejsc. Gwiazda odwiedziła m.in. Dubaj, zatrzymała się także w Rzymie.

Reklama

Nie zabrakło też zdjęć, na których pozuje w skąpym bikini, odważnie prezentując swoje wdzięki. Nie minęło nawet kilka tygodni, a aktorka ponownie zaszokowała obserwatorów jej konta. Wczoraj celebrytka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z pokaźnym już brzuszkiem.

W ten sposób Aleksandra Kisio pochwaliła się, że wspólnie z mężem oczekują narodzin drugiego dziecka.

Chwilę po ogłoszeniu dobrej nowiny gwiazda pojawiła się na pokazie Marlu. Odnieśliśmy jednak wrażenie, że pani Aleksandra niekoniecznie chce epatować na ściankach ciążowym brzuchem. Dlaczego chce go ukryć? Jak waszym zdaniem prezentuje się Aleksandra Kisio w zaawansowanej ciąży?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy