Reklama

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska pokazała letnią rezydencję. Robi wrażenie?

Aleksandra Kwaśniewska wypoczywa na Mazurach. Córka byłego prezydenta zatrzymała się w ekskluzywnej rodzinnej posiadłości. Postanowiła opublikować na Instagramie jej zdjęcie. Urocza willa bardzo spodobała się obserwatorom Kwaśniewskiej. Internauci w komentarzach jednogłośnie stwierdzili, że domek pośrodku lasu robi niesamowite wrażenie. „Idealne miejsce na relaks i fantastyczny wypoczynek” – czytamy.

Aleksandra Kwaśniewska odpoczywa na Mazurach. Fani zwrócili uwagę na to zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Córkę prezydenta na Instagramie obserwuje prawie 300 tys. użytkowników. Dziennikarka chętnie dzieli się z fanami życiem prywatnym. Posty, które publikuje, nierzadko opatruje zabawnymi,  żartobliwymi podpisami. Internauci doceniają poczucie humoru i dystans swojej ulubienicy.

Obecnie Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem Kubą Badachem spędza wakacje na Mazurach. Para świetnie bawi się, pływając po jeziorze i odpoczywając wśród bujnej roślinności. Córka byłego prezydenta relacjonuje urlop. Dziennikarka i prowadząca "Miasto Kobiet’ opublikowała na Instagramie kilka  zdjęć z wyjazdu. Jedno z nich zwróciło szczególną uwagę fanów Kwaśniewskiej.

Reklama

Kadr, który przykuł uwagę fanów Aleksandry Kwaśniewskiej, przedstawia letnią, rodzinną posiadłość. Zdjęcie zostało wykonane wieczorową porą - ciepłe światło sprawiło, że willa wydała się jeszcze bardziej klimatyczna i urokliwa.

Ta posiadłość robi wrażenie! "Co za klimat!"

Front rodzinnej posiadłości na Kwaśniewskich, która znajduje się na Mazurach, jest niezwykle okazały. Wejście do domu zdobią bujne kwiaty. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Fakt.pl w 2014 roku willa otoczona jest lasem, domownicy mają swobodny dostęp do jeziora i mogą cieszyć się okazałym  ogrodem. 

Pod zdjęciem posiadłości w okamgnieniu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Aleksandry Kwaśniewskiej życzyli jej udanego wypoczynku i zachwycali się jej wspaniałym domem. "Tak pięknie, bajecznie aż chciałoby się przycupnąć" - napisała jedna z obserwatorek pod postem.  "Jesteście cudowni. Idealne miejsce na relaks i fantastyczny wypoczynek. Totalny reset" - czytamy w kolejnym komentarzu. "Wow dech zapiera, co za klimat" - zgodził się  kolejny internauta.  

***
Zobacz również:

Metamorfoza Danuty Martyniuk. Chudnie w oczach!

Anna Guzik szaleje na kajakach. Zapozowała w bikini

Sara Boruc pozuje w odważnej stylizacji. "Taka figura po trójce dzieci?"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy