Reklama

Reklama

Metamorfoza Danuty Martyniuk. Chudnie w oczach!

Danuta Martyniuk, żona znanego piosenkarza disco polo, przeszła ostatnimi czasy spektakularną metamorfozę. Poza tym, że sporo schudła, zaczęła bardziej o siebie dbać, przez co wygląda dużo młodziej!

Zenka Martyniuka często określa się mianem króla disco polo. Na polskim rynku muzycznym jest obecny od początku lat 90. Ma na swoim koncie dziesiątki przebojów, które zna na pamięć wiele Polaków. 

Czytaj więcej: Danuta Martyniuk w weselnej kreacji

Popularność gwiazdora sprawiła, że powstał nawet film przedstawiający jego biografię, który swoją premierę miał w 2020 roku. Ekranizacja cieszyła się sporą popularnością zarówno na salach kinowych, jak i w serwisach streamingowych.

Reklama

W życiu prywatnym wokalista od ponad 30-tu lat jest mężem Danuty Martyniuk, a którą ma syna Daniela.

Zobacz też: Ile zarabia Zenek Martyniuk? 

W ostatnim czasie plotkarskie media coraz więcej rozpisują się na temat żony Martyniuka. Wszystko za sprawą jej niezwykłej metamorfozy. Żona gwiazdora zrzuciła sporo kilogramów i młodnieje w oczach!

Zapytana, co robi, że tak świetnie wygląda, zdradziła, że za przemianą nie kryje się żadna "magiczna" dieta. Jak twierdzi celebrytka, swój wygląd zawdzięcza temu, że poświęca sobie więcej czasu i praktykuje zdrowy styl życia. Zdradziła też, że od pewnego czasu zrezygnowała z jedzenia kartofli, a także ograniczyła cukier w diecie i postawiła na aktywność fizyczną. 

Martyniuk wyjaśniła też, dlaczego zaczęła bardziej o siebie dbać. Ponoć w siecie pojawiały się niezbyt miłe komentarze na jej temat. Internauci sugerowali, że nadprogramowe kilogramy dodają jej lat - fani wręcz sugerowali, iż wygląda jak "mama Zenka". Żona gwiazdora disco polo czytając te określenia postanowiła, że przejdzie metamorfozę. 

Zobacz także: Żona Martyniuka schudła 15 kg

Jak widać, chyba udało jej się całkiem nieźle? My uważamy, że wygląda świetnie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy