Reklama

Reklama

Sara Boruc pozuje w odważnej stylizacji. „Taka figura po trójce dzieci?”

Sara Boruc postanowiła pochwalić się swoją ciężką pracą, przedstawiając internautom ubrania sygnowane logiem jej własnej marki odzieżowej. Odważny komplet odsłonił jednak bardzo dużo, prezentując efekt kolejnego wysiłku gwiazdy – niezwykle umięśniony brzuch. Internauci są pod wrażeniem!

Sara i Artur Borucowie są jedną z najpopularniejszych par polskiego świata piłki nożnej. Małżeństwo stanęło na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Choć Sara Boruc zaistniała w show biznesie jako ukochana Artura Boruca, niemal natychmiast pokazała, że nie chce być postrzegana jedynie pod tym kątem.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek źle traktuje zwierzęta? Na Instagramie rozpętała się burza

Sara Boruc: życie prywatne

W 2002 roku Sara Boruc wystąpiła w programie "Idol". Dostała się do klubowych eliminacji, jednak wtedy mocno jej się oberwało. Pomimo słów krytyki nie poddała się, a w 2018 roku wydała swój pierwszy singiel, zatytułowany "Łapię tlen".

Reklama

Dziś spełnia się w roli bizneswoman, z powodzeniem prowadząc, założoną przed dwoma laty, własną markę odzieżową. Niemal cały swój czas inwestuje w świat mody. Nic w tym dziwnego - po stylizacje jej projektu często sięgają zagraniczne gwiazdy, które powszechnie uważa się za ikony mody. To między innymi Kendall Jenner czy Hailey Bieber.

Zobacz również: Kim Kardashian pręży ciało w skąpym bikini. Nie pozostawia wiele wyobraźni

Sara Boruc pozuje w kusym komplecie. Co za figura!

Gwiazda chętnie dzieli się swoimi pomysłami także z internautami. Jej profil na Instagramie śledzi 469 tysięcy fanów. Niedawno Sara Boruc podzieliła się z nimi najnowszą, nieco odważną stylizacją. Założycielka marki The Mannei zapozowała w jasnym, cekinowym komplecie, składającym się z krótkiej, wiązanej na boku spódnicy oraz stanika.

Przy okazji Sara Boruc zaprezentowała swoje idealnie wyrzeźbione ciało. I tak się zaczęło. Internauci są pod wrażeniem. "Taka figura po trójce dzieci?" - pytają. Sara Boruc jest bowiem mamą 3-letniego Noah, 11-letniej Amelii oraz nastoletniej Oliwii.

Nie mamy wątpliwości, Sara Boruc wygląda niesamowicie!

Zobacz również: „Po co takie oszustwo?”. Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy